reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Dziewczyny mam pytanie co do tych kwestii prawnych. Czy w ciąży pracodawca może zmienić umowę z pełnego na 3/4 etatu? Mowa o umowie ważnej jeszcze przez 3 lata (czas określony). No bo skoro nie może zwolnić to i zmniejszyć etatu też nie?

Nie może chyba że da ci za nią taką sama wypłatę. teoretycznie jeśli chodzi o prace przy komputerze to ciężarnej nie wolno pracować dłużej niż 4 godziny później powinien znaleźć jej inną pracę lub puścić do domu :p
 
reklama
Asiaf no to ja właśnie reaguję panicznie na hasło szpital czy L4, ale chłop ze mną chodzi na wizyty żeby dopilnować żebym wzięła... w sumie to mam/będę miała dwie takie ginki do prowadzenia tej ciąży, ale u mnie po wywiadzie pierwsza zbladła ;-)i od razu chciała mnie na L4 wysłać do końca ciąży ;-)(a też pracowała w szpitalu położniczym kilkanaście lat, więc zaprawiona w bojach), we wtorek wieczorem okaże się jak druga zareaguje na moje rewelacje...

A jakie masz rewelację??
Jeśli chcesz napisac oczywiście...
 
AnnaMaria - tak sesja w czerwcu tyle, że nie wiem jak za z nauką dam radę ;) bo na te parę godzin dam radę się wyrwać, ale jak się nauczyć???
Siedzenie na zajęciach też mi nie straszne. Wieczorowe studia są lajtowe więc kiedy będę mogła to pójdę :)

O widzę sporo was z Wawy :)
 
zaglądałam tu co chwilkę i czekałam na Twój wpis.
Bardzo się cieszę, bo dała mi nadzieję, gratuluję Lisica, pozdrawiam i ściskam :-)
p.s. jaki był odstęp miedzy pomiarami Bety?
 
reklama
Auralka ja chodzę do dr. Cezary Grabosz on przyjmuje w szpitalu Praskim w Warszawie
Asiaf może i burak trochę z tego twojego gina ale z tego też co piszesz widać że się interesuje dzieckiem i może nie jest wylewny ale ważne żeby dobrze się dzidzią zajął. :happy:
 
Do góry