reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Cześć dziewczyny! Dawno nie pisałam, ale na bieżąco staram się podczytywać jak córka daje mi chwilę odsapnąć :)
Jutro po południu mam usg, trzymajcie proszę kciuki żeby wszystko było ok :) to pierwsze usg więc cholernie się stresuję :(
Pozdrawiam ciepło z zimnej Anglii :)
 
Katka jestem ZA!
Tak samo proponuję ponownie utworzenie wątku w stylu "Poznajmy się". Miło wiedzieć z kim się konwersuje ;)
 
Ja jestem przeciwna watku wizytowego, porozdrabniamybsie na roznychbwatkach pozniej bedzie trudniej doczytac zaleglosci szczegolnie jak bedzie nas wiecej. Boje sie ze sie zrobi zamieszanoe. Tym bardziej ze ja was zazwyczaj z kom doczytuje i tysiac kart bede miala pootwieranych.
 
Taki z terminami porodu to ok bo do tego i tak sie zadko zaglada a z czasem to sie i tak zżyjemy na tyle ze bedziemy wssystko ( albo prawie ) o sobie woedzialy. Za to warto wpisac z jakiego moasta jestesmy w swoim opisie bo to zawsze ulatwia umiejscowienie osoby.
 
Tak maja 12lat ale o dzidzię staramy sie od 3 lat
Radość ze wkońcu jest mała kruszynka i bedzie rodzeństwo ogromna . Oni uwielbiają małe dzieci :)

Właśnie jesteśmy na plaży jest 27C duchota straszna ufff
A ja sobie siedzę u podczytuję Was :)

Dodatkowe wątki jak wizyty nie wiem czy to ma sens skoro mamy wizyty u lekarza USG to chyba wystarczy albo :)

ImageUploadedByForum BabyBoom1411064049.008848.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1411064049.008848.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1411064049.008848.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 45
Mam to o czym kilka z Was pisało- muszę jeść co jakieś 2 h,inaczej tak mi niedobrze że szok. Z dnia na dzień bardziej mnie mdli. Jak tu funkcjonować ;)
 
reklama
No właśnie, a mi się wydawało, że tu robi się bałagan jak piszemy i o wizytach i o normalnym codziennym życiu.

Chciałam sprawdzić ile miała dzidzia Matik na ostatnim usg i musiałam się przebijać przez praktycznie cały wątek...
A co będzie jak naprodukujemy z 1000str?? :)
Ale to tylko takie moje spostrzeżenia nie chcecie to nie ;)
 
Do góry