reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :-D

Ja po wczorajszym zmoknieciu i przemarznieciu dzisiaj kicham i smarkam :/

Engacka, tesciowa pewnie chce dobrze tylko jej nie wychodzi ;-)
 
reklama
Hej Dziewczynki:-)

Ja jeszcze bez zadnych dolegliwosci, czuje tylko ze piersi mi sie powiekszaja, ogolnie poki co zupelnie inna lzejsza ciaza niz poprzednia.
Wlasnie pije kawe, nie odmawiam jej sobie, bo slyszalam ze jest nie szkodliwa na tym etapie.
Dzis konczy mi sie dwutygodniowy urlop:-) Wracam do pracy:-/ ale jeszcze troszke i uciekam na L4.
A kiedy Wy sie wybieracie?
 
hej dziewczyny-również chciałabym do was dołączyć
mój termin 3 maja:)
jestem już po pierwszej wizycie u gina i z niecierpliwością czekam na kolejną:-)
 
Hejka ja wyszłam dziś ze szpitala przestałam plamić ale mam się oszczędzać. Jak na razie mam zwolnienie na tydzień. Na 14 idę do gina na pierwszą wizytę.
Dabin witaj
 
Aniusia - ja na l4 chciałabym iść przed końcem umowy czyli przed 1.12 :)
Potem przeprowadzamy się do Poznania i tam po macierzyńskim 6msc pójdę do nowej pracy, którą miałam zacząć od stycznia.

Tak więc wstępnie do końca listopada będę pracować :)
Grudzień to czas przeprowadzki, a potem posiedzę sobie w domku do samego rozwiązania bo wątpie bym załapała się gdzieś w 4/5msc ciąży.
 
Zupelnie nie moge nabrac waszego tempa w pisaniu:-D zmeczenie chyba wrocilo... ale ojawy nadal dosyc slabe wiec czasem sie martwie, dobrze ze piersi nadal bola ;-) wiec spanie na brzuchu odpada, ale jeszcze do niedawna spalam.

klara ale mialas pecha z ta dziewczyna! nie ma co sie nia przejmowac, przykro ze musialas przez nia plakac :-(

tygryseczek witaj! kojarzylam Twojego nicka i sie zastanawialam skad. podejrzalam Twoj profil i wyglada na to ze musialam go kojarzyc z kwietniowek 2014 jak podczytywalam bedac w ciazy ktora poronilam. ale super ze tak szybko jedno po drugim wam sie udalo! chyba ze to przypadek, ale tez fajnie :-)

Katka oby bylo tak jak mowisz! pierwszy trymestr zleci i wszystkie bedziemy juz za chwile rodzic zdrowe dzieci jedna po drugiej ;-) a co do listy to jestem jak najbardziej za! to co, robimy? :tak:

Kropeczka ale Ci sie udalo, ze mamy niemartwsie na watku ;-)
niemartwsie ja tez mam chora tarczyce i comiesieczne wizyty u endo, ale wydaje mi sie ze jestem pod dobra opieka, wiec jak masz fajnego lekarza to nie ma sie czego bac :tak:
co do blizniakow, to my mielismy troche podejrzenia ze moga byc, bo mialam wysoka bete i moj za to powiedzial ze bedzie sie kolegom chwalil ze ma wszechmocnego penisa :-D nie zastanawiaj sie lepiej jeszcze co by bylo gdyby, juz niedlugo bedziesz wiedziec. my troche nawet chcielismy dwojke, bo po dlugich i trudnych staraniach byloby "z glowy", ale chyba jednak lepiej i latwiej z jednym.

AnnaMaria ja w srode i czwartek mialam prawie brak objawow wiec w czwartek poszlam na USG i serduszko wiec sie nie martw!

Joan a zarodek albo pecherzyk zoltkowy byl na USG?

Matik jak boli krzyz i brzuch to wez nospe! i sprobuj sie nie martwic, mdlosci sa wiec jest dobrze!
 
Hejka ;-) pisze zeby byla jasnosc ze jeszcze zyje :-p ogolnie to po calych dniach nic mi sie nie chce, wszystkim sie martwie i wszystkim przejmuje, nie wiem po co na zapas ale tak juz mam eh :-\ Bardzo sie boje wizyty poniedzialkowej czy wszystko ok i czy tak czasem to nie ciaza blizniacza, ja wiem ze teraz pewnie wszystkie na mnie najedziecie ale ja naprawde bym sie zalamala na wiesc o o blizniakach, wiązaloby sie to z wieloma problemami jedno z nich to za malenkie mieszkanie...i inne czynniki ja tu w DE jestem sama z moim, nie wiem jakbsmy sobie z tym wszystkim dali rade, poprostu oszaleje do poniedzialku.
Mdlosci miewam dalej ale juz nie az tak dokuczliwe jak jeszcze tydzien temu. Wyczulil mi sie zmysl wechu i prawie wszystko mi smierdzi :-b
Jak was tu tak czytam to Wy wszystkie tu takie mlodziutkie a ja taka stara dupa (27) hehe :-D
Z gory przepraszam za to ze pisze czesto z bledami lub nie poprawnie ale pisze z telefonu i czasem szlag mnie samej trafia.
Witam wszystkie nowe mamusie :-*
Trzymam kciuki za wszystkie terminy &&&&
Milego dnia kobitki :-)
 
Hejka ja już po wizycie, ale i tak w sumie nic nie wiem.Lekarz powiedział, że coś jest, ale nie jest w stanie powiedzieć czy to jest pęcherzyk, wiec w pon mam zrobić bhcg i w środę powtórzyć i z wynikami do niego zadzwonić i się umówić na kolejną wizytę. Przepisał mi też kwas foliowy 1x dziennie :)
Poza tym powiedział, że mam dużo jakichś wód, ale to może być dlatego, że jestem po owulacji :) Miała któraś tak?
 
reklama
Do góry