reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

hej, heloł...

melduje się w przerwie miedzy mdłościami...wczoraj wymęczyły mnie strasznie i dziś do 13 to samo....od 4 h mam względny spokój, ale przed chwilą myłam zęby i znów czuje, że coś się święci :cool:
 
reklama
Byłam u innej dr i fajnie bo ta moja chyba nie miała 3D
I zastanawiam sie czy iść jeszcze w ten poniedziałek ale juz do mojej czy lepiej nie hm
Co myślicie ?

A Wam sie nie mylą juz te tyg?
Ja wiem jak sie liczy tylko mam kalendarzyk który pokazuj 6tydz i 2 dzien w nawiasie i napisane 7 tydzień
Dziś Ginka powiedziała ze to 6 tydzień i 2 dzien
:) szok 6a 7 to różnica nie ?

No ale ok
 
Ostatnia edycja:
ImageUploadedByForum BabyBoom1410540927.715732.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1410540927.715732.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1410540927.715732.jpg
    30,4 KB · Wyświetleń: 53
Matik 2012 fajnie , że ty już wiesz i słyszałaś już serduszko:-):-) ja musze czekać jeszcze tak długo nie wiem czy wytrzymam tak długo i nie pójde na prywatną wizyte
 
reklama
Witam-dziś potwierdziłam ciążę :) Pierwsza próba w sierpniu i bingo 5 tygodni-termin 17 maj :) Pierwszy test ciążowy zrobiłam 1 dzień po dacie przewidywanego okresu-dzień później poszłam na krew /hcg/.Boli mnie podbrzusze-mam luteine-bo lekko plamiłam i czekam na wizytę 29 września
 
Do góry