reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Cześć dziewczyny ja również chciałabym dołączyć do Was test zrobiłam dzisiaj no i są dwie kreski co nas bardzo ucieszyło jutro bede dzwonić zeby umówić sie do giekologa według okresu byłby to 4 tydzien to moja można powiedzieć 3 ciąża pierwsza było puste jajko płodowe druga to nasza córeczka Gabrysia , która w styczniu skonczy 3 lata troche obawiam sie zeby nie było tak jak za pierwszym razem ale jestem dobrej myśli [/IMG]
 
reklama
Cześć dziewczyny ja również chciałabym dołączyć do Was test zrobiłam dzisiaj no i są dwie kreski co nas bardzo ucieszyło jutro bede dzwonić zeby umówić sie do giekologa według okresu byłby to 4 tydzien to moja można powiedzieć 3 ciąża pierwsza było puste jajko płodowe druga to nasza córeczka Gabrysia , która w styczniu skonczy 3 lata troche obawiam sie zeby nie było tak jak za pierwszym razem ale jestem dobrej myśli

:-):-)
 
Dobry wieczór...
No dla mnie akurat nie taki dobry :( cały dzień źle się czuje... A teraz jeszcze mdłości doszły :( czuje się jak z jelitowką, bez kitu...
Wybaczcie mi, ale nie mam sił nawet nadrabiać....
Chciałam tylko napisać ze żyję... Jeszcze -.-
i zmykam :)
 
Hej Mamusie :)

Cały czas jestem z Wami na bieżąco ale niestety samopoczucie mam takie jakby mnie tramwaj przejechał i nie mam sił na pisanie :(
Od kilku dni ciągle przez całą dobę jest mi niedobrze (ale pawia jeszcze nie puściłam), ciągle śpię (wczoraj wstałam o 8, o 10 już spałam do 12, po południu spałam z młodą od 15 do 17 a o 20 padłam i spałam do dzisiaj do 8 rano :szok:...), ból cycków jest tak wielki że nawet muśniecie sprawia mi ból :( i jeszcze dzisiaj doszedł straszny ból głowy który tylko nasila moje mdłości :(
Zeszła ciąża do tej to była pestka...

Gratuluję wszystkim mamusiom cudnych kropków i wysokich poziomów Bhcg :)

spadam do łóżka bo zaraz będę pisać czołem do Was :p

Trzymajcie za mnie kciuki bo jutro po południu mam wizytę i się okaże co z moją kropeczką. Boję się jak chol**a... :(

dobranoc :*
 
Ugotowałam ogórkową :-D
A w CH na zakupach jak tylko zobaczyłam jabłka to od razu je chwyciłam i po odejsciu od kasy poleciałam do wc je umyć i zjeść :-D a standardowo za jabłkami nie przepadam. A, i jeszcze na kabanosy chili mnie naszło ;-)
 
Kika witaj u nas :)

Czarnulka, Asiula ja też ostatnie dnie mam masakrycznie spiące i mdłości calusieńki dzień. Już nie wspomnę, że żeby cokolwiek zrobić to muszę się siłą zmuszać. W poprzedniej ciąży zero dolegliwości a teraz bleee, nie lubię.
 
reklama
Kika 26 witaj!

Witajcie mamuśki wieczorową porą :)

U mnie dzisiaj na obiad też ogórkowa, ktorą mogłabym jeść codziennie ;)

Zatanawialam się jakby to było z bliźniakami i w sumie jakby się przytrafiło to byśmy się z mężem cieszyli, przynajmniej tak mi się wydaje ;)

Tak ogólnie to jestem po wizycie. Pęcherzyk ciążowy 17 mm, spłaszczony :( Akcji serca nie ma, ciąża wg Usg o tydzień młodsza- 5t 1d. Taki sam scenariusz jak przy poprzedniej ciąży, martwię się masakrycznie. Kolejna wizytę mam na 9.10 ale 23.09. idę na usg żeby zobaczyć czy widać serduszko.

Nie smucę więcej.
 
Do góry