reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Witam dziewczyny!!!

Gratuluję wszystkim maleństw :)
Podczytuję Was od kilku dni, ale zapomniałam hasła do forum ( nie udzielałam się od czasu urodzenia pierwszej córki) i dopiero dzisiaj miałam możliwość zalogowania się.

A więc chwiałabym dołączyć do Waszego grona mamuś majowych :) Testowałam 3 dni po spodziewanej miesiączce i wyszły dwie kreski :). Wg. kalkulatora termin mam na około 6-8.05. Ze względu na wcześniejsze przejścia- poronienie w lutym, już dzisiaj wybieram się na wizytę do ginekologa, bo nie ukrywam że się boję :( Mam nadzieję że Wszystko będzie w porządku.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Joan83 witaj :) gratuluję i widzę że termin podobnie jak ja...8.05 :)

Czy wy też macie takie niezdrowe apetyty? Jak mi tylko mdłości przechodzą marzę o czymś niezdrowym i tuczącym.
 
Czarnulka - worek pewnie został dopiero rozwiązany ;)
Ale wzięło mnie z zaskoczenia...

Kurcze tak się zastanawiam przy takiej becie <3 nie widać???
Może sprzęt za słaby...
Ciekawe czy na forum jest wątek o ciąży bliźniaczej... Może któraś doświadczona w BB mnie oświeci? Bo ja za bardzo nie wiem jak się poruszać mam was w subskrybowanych i tyle :)

Dziś Asiula miała mieć wizytę więc kciuki zaciśnięte :)

Hankaskakanka - no to ja za swoje bliźnięta nie "odpowiadam" bo u mas zero podwójnych szczęść z każdej ze stron :) współczuję mdłości :*

Joan - mo to trzymamy kciuki za wizytę i witamy serdecznie :) :*

Ja dostałam duphastonu dwie tabletki, nospę i jak dobrzw widzw to papveryne w kroplówce...
 
Joan83 witaj

Ka_tka tak bardzo się cieszę twoim i swoim szcześciem (kurczę aż się poryczałam)

Powiedziałam wczoraj mężowi ze to bliźnięta. Przyszedł z pracy i przy kolacji wręczyłam mu pudełeczko w środku były 2 pary białych skarpetek. Spojrzał na mnie i się pyta: Po co dziecku dwie pary takich skarpetek a ja do niego ŻE będzie dwoje dzieci. Tak się przejął ze bało co nie udusił się sałatka. Ale szczęśliwy stwierdził ze są większe szanse że będzie miał chociaż jedna córeczkę.

Ja przed chwilą wróciłam z pracy po drodze zaszłam do Polo Marketu bo miałam taka ochotę na Dumle że zjadłam całe opakowanie.

Ka_tka tu jest wątek bliźniaczy https://www.babyboom.pl/forum/mamus...-blizniacza-34944/index4083.html#post10963044
 
Ostatnia edycja:
Witam po dłuższej nieobecności
wasze wpisy śledzę na bieżąco. Gratuluje nowym mamą majowym i tym mamą które już wiedzą że będą miały bliźniaki:)
Ja biorę luteine dwa razy dziennie. czym właściwie się różni luteina od duphastonu?
 
sylwester, nie wiem dokładnie, działania mają podobne. Biorę duphaston bo w marcu miałam ciążę obumarłą w 12 tc. Pytałam o luteinę to powiedziała, że w moim przypadku lepszy duphaston. Ale dlaczego to sama nie wiem.
W I ciąży z synkiem wszystko było ok i obyło się bez lekarstw
 
Jestem szczęśliwa i załamana... pęcherzyk ciążowy jest 7 mm ale spłaszczony... mam się "nie napalać" i jeść kwas foliowy i jeśli 23 września będzie wszystko ok to założą mi kartę ciąży. szperam po necie i w gdzieś jakaś kobietka ma napisane że ona też miała przy każdej ciąży pęcherzyk spłaszczony a dzieci zdrowe urodziła, gdzie indziej znowu piszą że jest to objaw że macica szykuje się do poronienia... ehhh
chyba do innego lekarza się wybiorę :(

może któraś z Was kiedyś tak miała??
tak wygląda moje zdjęcie..
 

Załączniki

  • 10621503_697740040296275_1913785216_o.jpg
    10621503_697740040296275_1913785216_o.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 73
reklama
a dzisiaj przyszły moje leginsy ciążowe...zamówione na niemieckim ebay'u i okazuje się ze wyprodukowane w Gdańsku :-D
Przymierzyłam i z przerażeniem stwierdziłam, ze przy wzdęciu będą już idealne :szok:
 
Do góry