reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
hankaskakanka- myślę, że dzisiaj po wizycie tez dostane jakieś lekarstwa na podtrzymanie. W poprzedniej ciężki kilka dni przed poronieniem dostałam duphaston, a czym się równi od luteiny to tez nie wiem. W pierwszej cięży z Magdą wszytko było w porządku nie brałam żadnych tabletek oprócz witamin...

Czarnulka7891- no to trzymam kciuki aby były dwie fasolki u Ciebie :) a co do wizyty to rozumiem że będzie Ci ciężko...
 
Asiula, bidulko:* ja się na tym nie znam kompletnie, ale myślę, że przede wszystkim nie czytaj tyle internetu, bo każdy przypadek jest inny.... najważniejsze pozytywne myślenie, musi się udać!
 
Asiula ja tak patrze teraz na swoje zdjęcia z ostatniej ciąży to miałam pęcherzyk taki bardziej regularny owalny, ale co z tego...
Nie nakręcaj się więc,każda z nas jest inna i moim zdaniem nie a co przewidywać czarnych scenariuszy. Głowa do góry :)
 
Daj spokój nie denerwuj sie ja nie wiem jak lekarze mogą tak straszyć
Ciężarne
Ja dzis kolejna betę zrobiłam i mam od piątku 149 dzis 1149,5 to chyba dobrze :)
W czwartek zobaczę na usg ale sie boje szok

Pozdrawiam
 
Asiula - ja też myślę, że kształt pęcherzyka ma g.ówno do rzeczy. Ja z Nikolą miałam taki w ksztacie mocno zagiętego ziarka fasoli i wszystko było ok. Teraz niby jeden okrągły, drugi podłużny :)
Na pewno wszystko będzie dobrze :*

Matik - beta pięknie przyrasta :)

A u mnie już wszyscy wiedzą, że w ciąży jestem :|
Teściowa przez telefon wykład o zabezpieczaniu się mi strzeliła i powiedziała, że my jak dzieci nieodpowiedzialni:o
No by ją piorun trzasnął!!

Ode mnie mama też w szoku, bo przecież jeszcze studia kończę :rolleyes: i Nikola jest mała i wogóle mnóstwo problemów :o:o:o:o
 
Katka teściową się nie przejmuj! teściowe to się czasem zachowują jak gdyby wgl w ciąży nie były...
Całe szczęście moja urodziła 3 dzieciaczków i na wieść o tym, że staramy się o dziecko zareagowała pozytywnie. Wolalam ja uprzedzić niż potem się tłumaczyć a skąd i dlaczego.


Czuje się jak po zderzeniu z pociągiem.
 
Hej kobitki :-) jeśli lekarz za dwa tygodnie nie obliczy innaczej to zostanę z wami majóweczkami :-) 27.08 miałam dostac @ ale nienadeszla, zato miałam i dalej mam strasznie tkliwe i obolale piersi wiec w sobote polecialam po test ciazowy i zobaczylam dwie czerwone krechy;-) bardzo sie z chlopakiem ucieszylismy bo to byla swiadoma decyzja ale nie sadzilam ze to wszystko stanie sie tak szybko :p wczoraj bylam u gina podtwierdzil ciąże jest to 6 tc dostalam juz pierwsze zdiecie malenkiej kropeczki ^^ pobrano mi krew oraz zasypano mnie upominkami, czasopismami, ulotkami , wszelkiego rodzaju probkami oraz witaminkami i nastepny termin wizyty mam na 15.09 juz sie nie moge doczekac :) jestem dobrej mysli ze wszystko bedzie ok.
 
Ka_tka współczuje przeżyć z teściową. Co za babsztyl wie że jesteś w szpitalu to musi cię jeszcze martwić.
Czernulka co się stało ze się własnie tak czujesz?
Asiula podobno zarodki w tym tygodniu ciaży wyglądają różnie.
 
reklama
Do góry