reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Beatko dobrze że podniósł na duchu :tak: mnie po godzinie spadło ciśnienie, ale muszę poinformować lekarza.

Katagorka wow, super! Mój z łaską będzie odkurzał ;-)
 
reklama
Ja też mam Męża Skarbka! Poodkurzał całe mieszkanie i pomył okna ;):-)

Ja dziś totalny brak humoru, normalnie od samego rana jakaś śnięta (niewyspana) chodzę, jakbym ciśnienia nie miała...

Właśnie przed chwilą z Mężem zamówiliśmy i zjedliśmy lazanię w sosie bolonese ;) - nie wiem jak to się fachowo pisze, ale mam nadzieje, że wiecie co mam na myśli :p

Teraz chyba troszkę się położymy ;) i na 16 do Teścia na urodziny ;))

Martwię się, że jeszcze ruchów nie czuję... :(
 
Vivid super sen. Też się uśmiałam ;-)
Nie wiem dlaczego ale ja to mam prawie same koszmary w ciąży. Takie dziwne i zazwyczaj pełne grozy i tragedii sny. Wcześniej nigdy tak nie miałam.
 
Tez cos ostanio mam za wysokie ciśnienie .. zobacze co mi w holterze wyjdzie..
Nieśmiała tez się martwilam ze nie czuje ruchow dzieciatka minely 4 dni i odezwal sie moj maluszek; ) Twoja dzidzia na pewno da znac niedługo o sobie! :)
 
Niesmiala, ja też nie czuję, więc głowa do góry.
Wczoraj sobie czytałam sporo i wiele kobiet zaczyna czuć w 20-21 tc, więc pewnie z nami nic złego się nie dzieje.

Vivid, już bliżej niż dalej. :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry