reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

A propo Zuzi to moja mama miala sie tak nazywać ale jak dziadek szedl ją zarejestrowac zapomnial jakie mialo byc imię i wymyslil Joanne; )
ja sama swoje dziecko zglosze zeby pomylek nie było; p
 
reklama
Vivid genialny sen:) ale się usmialam od rana:)
Ania dasz rade dla dzidzi wszystko,:)
Dzień dobry tak w ogóle:)
Katagorka wspolczuje klutni...
 
Ostatnia edycja:
A propo Zuzi to moja mama miala sie tak nazywać ale jak dziadek szedl ją zarejestrowac zapomnial jakie mialo byc imię i wymyslil Joanne; )
ja sama swoje dziecko zglosze zeby pomylek nie było; p

dlatego ja mojemu tłukę już do głowy, że jest Pola :-) on średnio przekonany, ale wreszcie musi się przyzwyczaić, nie? :-D
A ostatnio po usg pokazałam mojej Martynce fotki siostrzyczki i oczywiście bardzo się ucieszyła, że naprawdę siostra a nie brat i mówi: siostrzyczka Sara :szok: a ja: nie, Pola. A ona: nie, ma być Sara :-D a więc ja chcę Polę, mąż Wiktorię, a mała Sarę :szok:
ale do jasnej ciasnej- kto tu w ciązy chodzi? :angry::-D
 
Ja już tyle dziwnych historii o rejestracji słyszałam, że chyba pójdę sama (jak dam radę). :cool2:

Obudziłam się tradycyjnie z bólem głowy, ale powoli mija.. Sam.

Vivid,

Mi się kiedyś śniło, że opiekowaliśmy się chrzestniakiem mojego męża i zapomnieliśmy mu zmieniać pieluchy. Był w jednej 3 dni.
Pod koniec snu to nawet się zastanawiałam, czy dziecka nie trzeba częściej przewijać, ale doszłam do wniosku, że gdyby tak było, to jego matka by coś nam powiedziała. :-D


My wczoraj po raz pierwszy oglądaliśmy wózki.
Mój typ na żywo zupełnie mi się nie spodobał.
Za to kupiliśmy pluszowego dinozaura do zawieszenia w łóżeczku/wózeczku.
55 zł, więc nie tani, ale zakochaliśmy się w nim oboje. :tak:
 
Dzien dobry
A ja właśnie leżę niepodzielone moja akrobatkę :) ciagle mi sie wygina i deformuje brzuch :)
Moi chłopcy tez tak sie wyginali i teraz np jeżdżą na rolkach deskorolkach bmx minibmx skaczą po dachach szok same extremalne im sie podobają sporty a nie poprostu spokojna jazda :)
Co to bedzie za dziewczyna ha ha ;)
Od taki mój monolog
Miłego dnia kochane
 
Hej wszystkim:)
Dzisiaj obudzilam się z dziwnym przeczuciem ze cos jest nie tak... Mam nadzieje ze nic się stało...
Rukmini co do rejestracji to tez postaram się pójść sama:) np mam jedna koleżankę która ma takie samo imie jak swoja mama bo ojciec poszedł pijany i pomylił się:) zamiast imienia dziecka podał imię matki :D
Matik będziesz miała trzech kaskaderow:) najwyżej szybciej osiwiejesz :) :D
Miłego dnia
 
Lisiczko ja tez muszę zmierzyc bo cos czuje ze mam wysokie...:/
A jak napisalam do M ze mam takie przeczucia to zadzwonił żebym się nie martwiła :) taki kochany:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry