reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Masakra z tym cisnieniem..
Bella ja biorę takie tabletki rozpuszczalne 2w1 . Nikt mi nie mowil co mam brac tylko pamiętałam ze internistka mi kiedys mowila ze niby lepiej sie przyswajaja takie tabsy rozpuszczalne. Dopytam sie kardiologa jaki magnez i potas najlepiej barc w naszym stanie następnym razem
 
reklama
Ania a powiedz mi jeszcze jak tych odczuwasz to swoje serducho? tzn chodzi mi o to czy czujesz takie pojedyncze mocniejsze uderzenia czy raczej kilka sekund trwa takie kolatanie?
 
Niesmiala, ja poczułam pierwsze ruchy pod koniec 19 tc - dokładnie 6 grudnia rano (chyba taki prezent od Mikołaja) - przynajmniej tak mi się wydaje, bo może czułam już wcześniej tylko nie wiedziałam, że to jest TO. Wszyscy pytali czy już coś czuję, tylko nikt nie był w stanie opisać co powinnam czuć ;-) W każdym razie teraz już wiem o co chodzi i najczęściej czuję Maluszka tak ok. 20 minut po jedzeniu i jak kładę się spać albo oglądamy wieczorem jakiś film. Niestety ruchy jeszcze nie są wyczuwalne na zewnątrz i mój mąż nic nie czuje kiedy przykłada dłoń do "Bebzonika", ale jeszcze trochę i będą kopniaki :-D
 
Hej :) właśnie obudził mnie pęcherz i musialam się ruszyć a tak mi dobrze w lozeczku;) dobrze ze w nocy nie wstaje...
Żmuda gratuluje ruchów :)
Mój plan na dziś to kanapa i telewizor:D nie ruszam się nigdzie także miłej niedzieli:)
 
A ja od 2 tygodni mam mnóstwo energii i nie mam ochoty na leżenie :-D Jak się nie ruszam, to boli mnie kręgosłup i biodra, więc codziennie chodzę na spacery min, 2 godziny! Wcześniej męczyły mnie migreny i dużo leżałam, więc teraz korzystam z dobrego samopoczucia :yes:
 
Cześć Wam :)

Niedziela, w końcu wróciliśmy do domu :) To były bardzo fajne ale i intensywne dni. Gubałówka , Dolina Białego, Dolina Strążyska zaliczona, rodzinka w kieleckim odwiedzona :) Teraz mam ochotę na odpoczynek przed świątecznym zamieszaniem, które mnie czeka :) W Wigilię musimy jechać ponad 400 km na kolację i pierwszy dzień wracać. Więc znowu wycieczka...

Katagorka, Nieśmiała - fajnych macie tych facetów. Mój to do sprzątania trochę lewy. a jak już sprząta to jest mega szybki i niedokładny i mnie to denerwuje, wolę już sama :) Ale oczywiście rejony podłogowe to jego działka, ja tylko poprawki czasami robię ;) Natomiast okna to by nawet nie tknął, tylko ściąga i wiesza firanki:)Ale to że Wasi tak sami z siebie to szacun dla nich :)


Niestety ruchów dzidziusia też jeszcze nie czuję....czekam....


I zaczynam dziwnie jakoś szybko teraz tyć. Chyba zacznę jakąś delikatną dietę ciążową bo już na prawdę robię się jak wielka beka. Nie jestem zwolenniczką diet ale coś u mnie to za szybko leci.... :( Nigdy mi mój brzuszek nie przeszkadzał i nigdy jakoś mega szczupła nie byłam, ale teraz zaczynam być przerażona patrząc w lusterko. To nie wygląda jak te ładne kobietki z gazet z ciążowymi brzuszkami i pięknym ciałem... :/ Zdecydowanie nie :(

Miłej niedzieli :)
 
Domi, ja jestem z Kielc :)
Rukmini, ja ciągle czytam o bolach glowy, teraz szczególnie w ciąży, a wczoraj wyczytalam, ze oprócz z głodu i odwodnienia, to jeszcze przez nawodnienie moze boleć, ze niby jakies obrzęki sie robią i uciskają jakies nerwy w glowie, blablabla :)

My za chwilę wyjezdzamy z warszawki, bo rodzinke odwiedzaliśmy, w tym małą słodką bobaske ♥

Juz się nie mogę doczekać takiego brzdąca :)
 
reklama
Witajcie :) Czytam Was w miare na bierzaco, ale jakos malo sie udzielam, w ramach postanowien swiatecznych chce to zmienic ;)
Jestem juz kwietniowka 2014, a teraz spodziewam sie drugiego malucha, pierwszy termin to 26.05, teraz z USG wychodzi 28.05. Dwa tygodnie temu dowiedzielismy sie, ze bedziemy miec kolejnego synka :)

Do tej pory czulam sie w miare ok, ale ostatnio mocno dokuczaja mi wiezadla i najchetniej powylegiwalabym sie na kanapie. Niestety przy raczkujacym, pelnym energii 8 missieczniaku jest to raczej niemozliwe ;)
 
Do góry