reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Bella arytmia mnie meczy teraz czesciej z powodu ciazy i mój gin kazal mi zrobić holtera ekg a tego a propo ciśnienia to kardiolog dorzucil w sumie jak chodze po lekarzach zawsze mam wysokie i sie wszyscy dziwia .. jak dla mnie zawsze miałam wysokie. No ale wczoraj rano przed założeniem holtera w przychodni miałam 150/90 wiec za dużo:/ ale czulam się normalnie az sie przerazilam ze takie wysokie
 
reklama
Podobno jakas nie grozna tylko ze jak mialam wcześniej zakladane holtery to nie dopadaly mnie te skurcze co odczuwam teraz. Wczoraj mam nadzieje ze aparat wychwycil to co czuje te kolotania, wypadanie serca z rytmu nie wiem jak to opisac.. jak pytalam sie kardioliga czy moge miec dwie arytmie to powiedział ze tak .. okaze sie gdzieś 22.12 co wyszlo
 
Ja mialam holtera na samym.poczatku ciazy i bylo ok kilka skurczy dodatkowych tylko wyszło ale to podobno normalne. Teraz sa niestety dni ze czuje jak mi tam cos przeskakuje no a wczoraj trwalo to ze 4 sek. Biorę magnez i potas nic poza tym a Ty? Daj znac jak będziesz miala wyniki.
 
Bella to mamy podobnie. Ja biorę magnez i potas leki moze jakies po tym holterze dostane.
Beata holter monitoruje czynność serca przez cala dobe :)
 
Była akurat u Gina i jej zmierzył i takie wysokie. Dal jej dopegyt i skierowanie do szpitala. Ona nie chciała jeszcze iść. Potem zmierzyła w domu i miała niższe. Ale rano znów zmierzyła i znów jej skoczyło.
 
reklama
Aniaa w naszym stanie to tylko isoptin i nic innego, ja narazie rękami i nogami bronie sie przed lekami. Jaki bierzesz magnez i potas? Ja magnezin i potazek
 
Do góry