reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Akurat często ogladam a dziś nie :-(

Corrine
to i ja zaczełam przysiady, heh zrobiłam 10 ;-) ale porażka


Też tak mam...nawet ostatnio powiedziałam naszej kochanej pani weterynarz, że chciałabym mieć tak troskliwego
lekarza prowadzacego ciążę ;-) ona tak o wszystkim pamieta, zawsze można na nią liczyć :-)
Zyczę zdrowia dla Twoich zwierzaków :tak:

Też mam fajnych weterynarzy, bardzo troskliwych.
Wetka mojego świnka morskiego bardziej się orientuje w jego chorobach niż ja sama i wcale nie dlatego, że sobie doczyta w karcie.
Swoją drogą to też jest fajne.
Swojemu lekarzowi muszę wszystko sama przypominać i jestem jedną z wielu... A skoro weterynarz może doczytać historie w karcie i być na bieżąco, to czemu ludzki lekarz nie może i setki razy zadaje te same pytania? :baffled:
Nasza psia kardiolog zna nas doskonale, bo leczyła mi psa przez prawie 12 lat, więc ciężko nas nie zapamiętać. :sorry:

A ginekolog zaczyna mnie męczyć. Nawet żarciki wali te same. Jak odtwarzane z płyty.
U weterynarza czuję więcej indywidualnego podejścia.

A dziś idę do dentysty. Dawno nie byłam i aż mnie mdli ze zdenerwowania.
Strasznie nie lubię chodzić do lekarzy...
Już się szykuję na kazanie o tym, że miałam być rok temu. :confused2:
 
reklama
Rukmini dokładnie tak, tak,....mam tak samo z tymi lekarzami i wetrynarzem ;-)
Miłej wizyty u dentysty, o ile to możliwe ;-)
 
Mam takie pytanie...czy bierzecie/brałyście jakis probiotyk typu Lacibios Femina?
Ja wzięłam już 2 opakowania poniewaz miałam infekcję - na początku drugiego opakowania upławy ustąpiły, ale teraz nie wiem czy mogę wziać jeszcze jedno opakowanie pod rząd dla pewności?
Czy zrobic przerwę lepiej?
 
Hej Mamusie :)

U mnie dzisiaj fajny dzionek :) rano spalam do 10 (tatus mloda zabral do siebie wiec moglam sobie pozwolic :p ), potem wyskoczylismy na zakupy, obeszlismy galerie w Gdyni (kupilam córci fajne bluzeczki w reserved) no i zachaczylam o lumpik gdzie humor calkowicie mi sie poprawil :) jakos na 100 % nie jestem prwna na chlopca wiec jeszcze nic nowego nie kupilam dla niego ale w lumpiku nie bylo czego zalowac. A potem wyskoczylismy na pizze i teraz zdycham z przejedzenia :D

Domi zazdraszczam spacerku :) ja bym chyba po drodze urodzila :p
Piękne widoczki :) no i wspomnienia tez mam z tamtad bo wlasnie z wycieczki do Krakowa i Zakopanego przywiezlismy nasze malenstwo :)

Mi coś siada miednica :\ boli mnie wszystko w środku a jak sie przekrecam to slusze jak mi kosci strzelaja. A bol promieniuje az do nogi... najgorzej jest wieczorem i w nocy jak próbuje sie na drugi bok przerzucić. .. ech..
 
Domi ale masz fajnie z takim facetem pomyslowym:) super fotki:)
Rukmini myślę ze gdybyś była w ciazy 12 lat i chodziła do tego samego lekarza tez znalby Cie tak jak ten weterynarz zwierzątka :) i jak po dentyscie?
Jup ja nie bralam nic takiego także nie pomoce niestety...
Asiula tez spalam do 10 tylko ze się nie wyspalam bo wczoraj wypozyczylam sparksa i nie moglam się oderwać do 3:D pochwal się co kupilas...
 
reklama
Do góry