reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Witam sie po dosc dlugiej nieobecnosci, niestety znowu dopadlo nas chorobsko 3 raz w jednym miesiacu i drugi raz angina, zaczelo sie od malego, najpierw jakies syropy bo chcialam mu badania porobic a musi minac jakis czas od antybiotyku, niestety zamiast poprawy to coraz gorzej, docelowo dostal antybiotyk, potem zaczelo sie u mnie, probowalam domowymi sposobami, w koncu wyladowalam u lekarza i lekarka powiedziala ze niestety bez antyniotyku sie nie obejdzie bo mam tak gardlo zainfekowane :(
Takze przy anginie powrocil brak apetytu i wymioty pewnie przez bolace gardlo

Co do cisnienia to mierze regularnie bo w pierwszej ciazy mialam nadcisnienie i teraz tez niestety sie podnosi na ostatniej wizycie mialam 137/103 ale moj lekarz bagatelizuje ten problem, takze jak tylko wyjasni sie rozwoj mojego maluszka to zmienie lekarza, na razie mam usg tydzien po tyg niby lekarz jak robi to mowi ze jest ok a potem ze za tydz prosze na nastepne, przy pierwszym tak nie mialam
 
reklama
bozka13 - bardzo współczuję choroby, ja zmagam sie cały czas z przewlekłym zapaleniem zatok, ale to nie jest tak okropne jak angina ...
dziwne z tymi usg co tydzień...jak prywatnie to może naciągane?
 
Kokardkaa to ja miałam tak samo w sobotę... Katastrofa... Pierwszy raz w czasie ciąży bralam tabletkę przeciwbolowa...
 
Ja na razie trzymam się bez ale jak nie przejdzie do wieczora to też coś łyknę bo jak położe się z bolącą głową to jurto nie dam rady się podnieść z łóżka i normalnie funkcjonować.
 
Usg na nfz, przy pierwszym usg okazalo sie ze dziecko jest duzo za male jak na swoj wiek, wiec kazak mi przyjsc za tydz, nic nie uroslo, wiec kolejne znowu za tydz, wieksze o 2 mm wiec kolejne, lekarz mowi ze ok ale pewnie chce zebym sie nie denerwowala a on kontroluje wzrost i rozwoj bo tak bym nie miala co chwile, ale nie daje mi ani zdjec ani wynikow tylko mowi ze bedzie przeslane do kartoteki, za pierwszym razem tylko dostalam
 
Bozka w takiej sytuacji to chyba dobrze że kontroluje sytuacje na bieżąco i masz usg co tydzień tylko szkoda że nie udziela ci pełniejszych informacji i że tym ciśnieniem się nie interesuje ale może uważa że na razie ważniejsze jest skupienie się na rozwoju maluszka a regulowaniem ciśnienia zajmie się później, ciężko powiedzieć...
 
reklama
Vivid hehe też tak mam dlatego jak ognia unikam sobotnio niedzielnych wyjazdów gdzie jeden z drugim wietrzą auto i wloką sié góra 50km/ h
U mnie ciśnienie ok w granicach 110/70 a puls między 80-90

Vivid przezierność robią do 13tyd6d więc raczej już Ci tego badania nie zrobi bo wyniki nie btłyby miarodajne.

No to wg om wizytę mialam dokladnie 13t6d, wg usg 13t3d. A tydzień wczesniej niestety usg bylo niedostępne... Na opisie usg napisal:
"ocena anatomii plodu dot.ciąży pow. 12tyg.
Czaszka, sierp mózgu, sploty naczyniowkowe komor bocznych - prawidłowe.
Ściany powlok jamy brzusznej -prawidłowe
Zoladek pęcherz moczowy, kręgosłup, konczyny górne i dolne -prawidłowe.
Kosmowka - prawidłowa".

Brzmi jakby bylo dobrze. Moze lepiej nie szukac dziury w całym.
 
Do góry