reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Ja jestem za prywatnym wątkiem, szczególnie jeśli chodzi o opis o mnie czy fotki. Na styczniówkach 2009 też miałyśmy takie, wklejałyśmy fotki naszych brzuszków, rzeczy kupionych maleństwom, wózka. Ja na pewno nie zamieszczę tu takich fotek, bo to jest zbyt publiczne.


 
reklama
Co do forum prywatnego jestem za ale moze faktycznie dajmy jeszcze sie dolaczyc nowym przyszlym mamusia bo widac ze przybywa ich, i faktycznie tutaj lepiej noc osobistego nie wklejac, na forum gdzie bylam z Kuba mielismy przykra sytuacje jak kolezanka odkryla ze ktos kradnie jej tozsamosc i na zupelnie innym forum posluguje sie jej zdjeciami, opowiesciami o zyciu, masakra ale niestety to jest wlasnie internet, suma sumarum najpierw zrobilysmy watek prywatny a po dlugim czasie jak juz sie super poznalysmy utworszylysmy grupe zamknieta na fb i tam piszemy do dzisiaj o kazdej *******e, takze fajnie takie grupy potrafia sie utrzymac :)
 
Ja też jestem za prywatnym do bardziej osobistuch spraw a normalne ploty tutaj;) jsk dołączą jakieś nowe dziewczyny to za jakiś czas jak je troche poznamy tutaj to również dołączą do zamkniętego. A jak grupa całkiem się wyklaruje a myśle że będzie to w okolicy pierwszych porodów przeniesiemy się na zamknięty całkiem. Takie moje skromne zdanie ;)
 
Ja w tym roku miałam dwie takie imprezy i dawałam kasę, wyda ją na co chce a sama mając osiemnaćsie wolałam dostać kase niż ciuchy, kilka pierścionków i innych rzeczy.
 
Kurde, zakodowalam, ze to urodziny zwykle, a nie 18tka. W takim razie kasa jest najlepsza. Idzie pewnie studniówka, troche wydatków, na pewno kasa sie przyda.
 
No na 18 to kasa jak nic. Uzbiera sobie wiecej to i cos konkretnegi sobie kupi a tak to co kupisz jednak nastolatce zeby napewno pasowalo.
 
Dokladnie kasa w tych czasach najlepszy prezent, liczenie ile sie tego uzbieralo na pewno ja uszvzesliwi, a otrzymanie kolejnego nietrafionego prezentu raczej srednio
 
reklama
Do góry