reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Julka je to mleko o 6 jak wstanie, potem przed spaniem jezeli idzie spac kolo 13, kolo 17 wola mleko i o 22 do spania.. W miedzy czasie je normalne posilki. Jak ja oduczyc jesc tyle mleka w ciagu dnia? jak Ona sama przynosi butelke i krzyczy .. A co do picia to wlasnie mamy problem z tym od samego poczatku malo pije ;/
 
reklama
23 - zastępuj mleko innymi napojami, bo mała zaspokaja pragnienie mlekiem. Zacznij małymi kroczkami, zamieniając co kilka dni mleko o innej porze na picie.
 
yWitam Nadia u opiekunki P w pracy nadgodziny ten tydzień ma robić więc będzie późno wracał, no ale niech robi w zeszłym tygodniu troche stracił. Kurcze ja mam trochę prasowania to sobie na spokojnie rozłoze, póki co to dość mocno mnie przeczyściło aby to nie były jakieś początki.
23may musisz być stanowcza, mi Nadia też nie chciała pić dużo dopóki piła dużo mleka odkąd poprostu przestałam jej dawać mleko w dzień zaczęła ładnie pić. Nie oduczałam jakoś specjalnie poprostu powiedziałam pewnego dnia koniec z mlekiem w dzień i już jej więcej nie dałam. Do spania w dzień zamiast mleka zaczęłam jej dawać wodę z sokiem i to jej wystarczyło.
Poziomki ​oj współczuję najazdu u nas wczoraj była godzinna gadka z teściami wiec jakies dwa tygodnie spokoju.
 
hej piękne,

styna u nas tez rybki sa, Olo karmi co rano "niam niam" "jedzenie" "dać" , "jypka" "pyyywa" i "ogonek" to stały repertuar przy tym.
co do mleka to u nas rano jest czasami, na spanie w południe jedna butelka mniejsza ok 180ml, na wieczór 240 ale nie wypija jej, czasami tylko do połowy.Choć ma czasem taki dzień ,że tylko "neko " i "neko". A jak daje wodę to jest "nidobre" "neko dać". Teraz już kurde nie masz nic do powiedzenia we własnym domu, dzieć zasypuje swoimi mądrościami.;-)
 
Witam co jest przecież pogoda do d... a tu nikogo nie ma:szok:
Ja po wizycie nie jest dobrze białko i krew w moczu zobaczymy co przyjdzie z laboratorium. Położna mówi aby jeszcze tydzień wytrzymać a już będzie luz, ja wolałabym 2 bo od 37 nie wpisują wcześniactwa. No ale zobaczymy co będzie. Wczoraj kładłam się spać i brzuch mnie tak brzydko bolał nic nie mówiłam P aby go nie stresować ale na szczęście przeszło. Nadia też dzisiaj zaliczyła lekarza bo miałam wrażenie że jej siuski jadą troche ale niby wszystko jest ok no ale i tak wyslali do laboratorium i czekamy na wyniki. Dobra zmykam też śrubki przyszły do łóżeczka to spróbuję skręcić.
 
reklama
Hejka. Za to u nas pogoda przepiękna. Zaliczyliśmy już dziś plac zabaw. Terazdzieć śpi,a po obiadku wyskoczymy pojeździć na rowerku bo jeszcze w tym roku Igi nie miał okazji swojej bryki pomęczyć.

Jaipur taki Olo wygadany:szok: Och muszę młodzież moją zacząć szkolić w mowie bo się chłopaki nie dogadają.

Styna trzymaj się kochana jeszcze troszkę. A czemu tak się boisz tego wpisu "wcześniak''?

23maj głosy oddane
 
Ostatnia edycja:
Do góry