reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Hejka Wpadłam na chwilę. Dementuję plotki póki co nie mam żadnych dowdów na fasolinkę, a prędzej na jelitówkę - tak sobie to tłumaczę. No chybaże to się zmieni po terminie spodziewanej @, bo może być i tak

stynka i słusznie, że się nie ugięłaś pod napieraniem ciotki. Pózniej ludzie potrafia miec przez długi czas wyrzuty sumienia, że się nie pożegnali. Moja babcia cały czas sobie wyrzuca, że nie potrzymałą dziadka za rękę. Wtedy o tym nie myślała, a później żałowała. Dużo zdrówka chorowitki!
gag chciałąbym zoaczyć to Twoje dzieło charakteryzatorskie:tak:
Zmykam sie polozyc bo jutro mam zajecia od 8 do 17 bez przerwy:angry: Dobranoc
 
reklama
gag fajnie że nie płakał za Tobą :-)
może nie będzie źle jak go gdzieś poslesz !
futraczku nie smutaj :-) duzy i ądry chłopak ! tylko pozazdrościć takiego synka :)
majowa a może jednak :-p hihih

a ja też już emke zapisałam do przedszkolka.. z atydzięn lub dwa mają miec dla niej jakies miejsce , powiedziałam ze chce na cały tydzien ją dac , ale skoro mają mało miejsc to na poczatek dobry i jeden dzień nie ważne czy rano czy po południu :-p więc gdzieś ją wcisną ;-)
poza tym mają dołożyć hedną grupę dla dzieci.. więc powinno się coś znaleźć ! jutro papiery zanoszę :-)



miłej nocki :-)


 
futrzaczku - oooo ja też muszę zapisać się na odkamienianie :-p. Oddaliście krew - chwali się oj chwali-często to robicie?
no to zacznie się szkoła Szymusia :-)
co to gościa to to masz rację hehehhe - jak zawsze foty były robione ;-)

majowa - ale wtopa! sorki....hehehe :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: no i życzę,aby dolegliwości szybko ustąpiły
moje wczorajsze "dzieła" nie były uwieczniane, ale w necie powinny być zdjęcia z premiery tego spektaklu, więc poszukam i pokażę jak wygląda do niego charakteryzacja
jolcia - :*:*:* wracaj szybko

a u nas goście byli - było fajnie :-) potem udałam się na aerobik no i tyle z dzisiejszych wrażeń. Jutro z rana czeka mnie wizyta fachowców od hydrauliki - brodzik przecieka :-(
 
Hej laseczki

Jolcia
rozumiem, ale pamiętaj, że mu to jesteśmy i tęsknimy :*
Futrzaczku już do zerówki:szok:? Brawo za krew kochana. I do dentysty też musiałabym. Może w lecie jakiś urlop wezmę to i ja się wybiorę.


U nas ok, jakoś leci:)
Faktycznie smutno tu i pusto...
 
Witajcie,
rzeczywiście smutno tu bez Ciebie Joluś...

nie wiem, co napisać, sama mam jakieś smętki w głowie od kilku dni:sorry2:

futrzaczku - ja mam w sb wizytę u mojej dentystki, zapisała mnie jakieś 1/2 roku temu, skąd wiedziała że zacznie mnie pobolewać ząb:szok::-D?? A co do oddawania krwi, to musisz być super zdrowa, żeby oddawać krew, bo kwestionariusz jest tak restrykcyjny, że kiedyś, gdy brałam zwykły Mg, mnie wykluczyli... o przeciwbólowych nie wspomnę... za to mój M jest honorowym dawcą, tylko teraz rzadko oddaje, bo w zakładzie robią problem.

majowa - db, że wreszcie razem zamieszkacie. Jedz, jedz, boś chudzinka!
 
Hej dziewczynki :*

jejciu mózg mi paruje bo obliczam całej rodzince pity i już mam dość... hehe ;-)
dziś jedziemy po Szymusia wszyscy ( czyli mężulek też ) bo będzie przedstawienie grupy tanecznej do której Szymcio uczęszcza :))

Gag- mężulek oddaje regularnie a ja miałam przerwę na czas macierzyństwa ;-) i przyznam że miałam wczoraj cykora :-pale teraz też zamierzam systematycznie :) a jeśli chodzi o odkamienianie to super sprawa :)))
Basiekk- ja Ci dam w lecie ! hehe zapisz się teraz kochana :* , tak tak już do zerówki , niby nie musiałby ale będzie z kolegą tym Naszym sąsiadem więc fajnie i jeszcze co tu dużo mówić finansowo wyjdzie to Nam na plus :) a wierzę że sobie poradzi :)
Kamcia- dziękuje dziękuje :)) fajnie że Emmcia pójdzie do przedszkola:)) trzymam kciuki żeby się udało :)
Lepidoptera- racja krew jest przebadana wzdłuż i wszerz :-D i ogólnie wywiad cały , ale miło jest jak się potem schodzi z fotela i widzi tę "czerwoną poduchę krwi " :-)

Kochane wiosna za rogiem ! więc wszelkie smutki , złości , mętliki i inne a sio a sio a sio! wygonić przegonić i więcej do siebie nie dopuszczać :)) :* Buziaczyska :*
 
Hej dziewczynki:)

Futrzaczku ja też kiedyś oddawałam krew, nawet ostatnio myślałam o tym. Fajnie,że mi przypomniałaś:) Szymuś już duży chłopczyk:)
Gag a do jakiej Ty szkoły chodzisz? Bo ja zastanawiałam się nad Akademią Wizażu Mokotowska 50, chyba coś takiego:)
Też bardzo chciałabym zobaczyć Twoje dzieło! Fajne te praktyki muszą być!:)
Kamcia gratulacje dla Emci:)
Joluś tęsknimy:(

U mnie nastrój bez zmian, dziś gorszy... W sobotę idę do pracy na 11 godzin. Jaś dziś był w żłobku ponad dwie godziny i były płaczki :( Jutro zostaje na drzemkę... :(
 
Witajcie my siedzimy w Pl nie bardzo mamy dostęp do neta a raczej czas bo cały czas coś gdzieś trzeba załatwić, kogoś odwiedzić albo ktoś odwiedza nas. Dzisiaj wybrałam się z siostrą na zakupy w sumie 2,5 godzinki ale tak się zmeczyłam że jak wróciłam to musiałam się położyć. Z Nadią byłam u pediatry dostała pełno leków antybiotyk i mam nadzieję że tutaj ją porządnie wyleczę. Musiała coś podłapać w samolocie i jeszcze na pogrzebie ją mogło troche owiać niby płucka i oskrzela czyste ale brzydko kaszle i zielone gluty są więc ze względu na to że w UK tylko paracetamol by dostała jakby się przedłużało to lekarka postanowiła że ją wyleczy.
Jolek ​gdzie ty zaginęłaś??
 
Hejka:)
Piąteczek dzisiaj. U nas też płaczki były rano, bo mama i mama. Na tłumaczenie mama musi do pracy wielkie NIE z żalem i płaczem. Nawet jak obiecałam, że książeczkę przyniosę nie chciała mnie wypuścić:dry:. Całe szczęście jutro sobota. Spędzimy razem dwa dni. Dzisiaj ją zostawię na godzinkę z dziadkami bo mam kosmetyczkę. Mam tylko nadzieję, że chętnie zostanie u moich rodziców.
Mieliśmy dwa dni cudnej pogody. A dzisiaj wietrzysko i śnieg:crazy:. Ale podobno w przyszłym tygodniu ma nadejść wiosna.

Laski co się dzieje?
Jolcia potrzebuje czasu, Madzik też ostatnio rzadko zagląda, Jaipur też wpada jak po ogień, Alex -kochane co jest?
 
reklama
Hejka

wszystkie ostatnio pouciekały... abuuuuuuuuuuu

u Nas wszystko dobrze :)
właśnie się dowiedziałam że moja najmłodsza siostrzyczka jest w ciąży :)) he he super :))

Basiekk- :* buziaczki , mam nadzieję że Marti szybko zajęła się zabawą i że nie płakusiała więcej
Styna- czyli są i też dobre strony wyjazdu , zdrówka dla małej :* uważajcie na siebie :*
Aina- całuski dla Jasia :* da sobie radę kochany dzielny chłopczyk :*

hop hop hop kochane ?????
 
Do góry