reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Hejj
Maja
chodzilo mi o dziecie Twoje:-D
jolek sciskam mocno
Styna zrob jak uwazasz ale lot ,stresy,emocje... nie wiem co Ci radzic:(
Bubbles fajnie Ci ze mozesz sie na 3 godzinki wyrwac:)
persefona mdlosci....mam na szczescie za soba,mi pomagaly tym razem slodycze:-D
trzymam kciuki za meza&&&

U nas ....wlasciwie nic...
 
reklama
Styna gratulacje, cieszę się że z Małym wszystko ok :-)

persefona ja też polecam imbir i migdały. Trzymam kciuki za 2ą operację męża.

Jolek wierzę, że wszystko będzie dobrze.

MajaPolka
super, że mężulek już w domu. Trzymajcie się i nie chorujcie. Fajnie, że Pola polubiła klubik :-)

Madzik widzę, że jakaś grubsza sprawa Cię męczy :-( Niech wszystko się dobrze ułoży.

styna rób to co podpowiada Ci serce, ludźmi się nie przejmuj. Zawsze będą gadać...

Skończyliśmy szkolę rodzenia, mogę rodzić;-) Przestaję jednak żartować, bo poprzednio tak mówiłam i wylądowałam za wcześnie na porodówce. Wszystko w swoim czasie.
 
Dzięki dziewczyny macie racje w dupie mam co ludzie gadają niech se gadają co mi tam. Zdecydowałam że polecę na pogrzeb, bo inaczej zawsze już będę żałować że mnie tam nie było.
Ypra trzymam kciuki aby tym razem mała się nie pośpieszyła.
 
Witam sie, co za ohyda za oknem...
bylam z Polka na chwile, dwa kolka i zasnela.. hm dziwne, tyle pospala w nocy, w dzien od tygodnia bez drzemek a padla..
musi ja ten katarek meczyc..

Poziomki - no no ale 'zabrzmialo' jakby jakies nowe dziecie mialo byc z tego :-D
Styna - jedź, rob to co podpowiada Ci serce po prostu, takimi bzdurami bym sie nie przejmowala na Twoim miejscu :no:
Ypra - bedzie dobrze i o czasie :tak:;-)
Jolus - hop hop gdzie jestes? jak sie czujesz? tylko mi sie tam nie zamartwiaj!!


Aha! Basiekk tak tak moge sobie porzucic na chwile obowiazki, jasne k... :wściekła/y::wściekła/y: malz ma reke w gipsie od wczoraj!!!!
 
hello!
Bubbles zgadzam się z Tobą, ja też stwierdzam, że ta bajka o tych cholernych konikach jest okropna, i tez nie pozwalam Oliwierkowi jej oglądać.
Styna przykro mi z powodu złego stanu u Twojego dziadka.
Maja o kurcze a co sie stało że ma w gipsie!
 
Cześć zimno jak diabli, agencja zrobiła nam niespodziankę bo okap był zepsuty i rano zapukali kolecie pomierzyć 30 minut później wrócili z nowiutkim okapem zamontowali i wreszcie nie będę musiała otwierać okien jak gotuję w tą piździawe. Szkoda tylko że nas nie uprzedzili bo przecież wcale nie musieliśmy być w domu.
Maż wczoraj był u lekarza w związku z tym chrapaniem diagnoza jest prosta zrzucić 15 kg!!! No więc od dzisiaj jest na diecie niskokalorycznej muszę go jeszcze namówić na ćwiczenia. No ale narazie przetrawia informację że od 18 nie wolno mu jeść. Boi się biedak że od 18 do 22 to z głodu umrze. Nawet nie wierzy że do rana wytrzyma.
Maja a co małż nawywijał że ręka w gipsie??
 
Stynka, bardzo dobra decyzja! Zawsze trzeba robic to co sie samemu uwaza na dany temat. A ludziska niech sie nawet zapluja i cmokna Cie w ...
Uwazaj tylko na siebie w tej podrozy, usciskaj dziadka i wracaj szybko.

Ech, wiecie co.. to juz jakies fatum! Pocwiczylam 3 dni z rzedu i znowu jestem chora! Przemarzlam wczoraj, mamy nie wiecej niz +2 ciagle i dzisiaj smarkam i prycham jak kot.
Poziomki - a u nas obecnie 0 i pada snieg... :wściekła/y:
Pragne juz wiosny i ciepelka...

Jolek hop hoooop! :*

Filciu jest dzisiaj biedny :-( ale napisze o tym na jego watku...

Milego weekendu wszystkim :*
 
Czesc lasencje. Ja siedze w pracy. Przezylam dzisiaj szok po tygodniu ubralam moj fartuch i okazalo sie ze jest tak ciasny ze wygladam jakbym miala zaraz wybuchnac. Ok wciagam dalej truskawki i udaje ze pracuje.
 
reklama
styna dziwisz się- na ostatnie fotce na fb widziałam już sporą kulkę :tak: chyba z Nadią też tak szybko pokazał Ci się brzuszek?

Bubbles zdrówka dla Ciebie , nie chorujcie laski, nie warto! :-p

pozdrawiam z zajęć na uczelni.Jakoś nie moge się skupić dzisiaj, kawka mi się marzy..
 
Do góry