reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Hej laski!
Impreza w piątek udana, dziękuję:) Z różnych względów miałam trudny weekend, nie chcę o tym mówić, ale wybaczcie nie odniosę się do waszych wpisów, bo nie mam do tego głowy póki co.
Tylko słówko do Persefony: kochana wierzę, że sobie poradzicie. Na pewno jak tylko minie trochę czasu to wszystko się zacznie powoli układać i spojrzysz już na te sprawy z innej perspektywy. Póki co trzymam mocno kciuki za zdrowie Twojego M &&&&
 
reklama
Hej kochane :*

mi również wybaczcie .. poczytałam i z chęcią bym po odpisywała ale mój gadzik już wstał i woła z wyrka :baffled: coś ostatnio krótsze ma te drzemki... zdążyłam tylko ugotować obiad i posprzątać a tak zawsze miałam jeszcze chwilę na bb.

u Nas dobrze , weekend udany bardzo :) teraz z niecierpliwością czekam na siostrę ( jadę po nią na dworzec i może rzeczywiście ten tydzień mnie nie będzie :* wybaczycie prawda :) )

Persefona- kochana kochana OGROMNE GRATULACJE!!!! wiem wiem rzeczywiście wygląda to jak odwrócenie świata do góry nogami ale zobaczysz że jak opadną emocje, wszystko wróci do normy to zaczniesz się cieszyć na maksa! dużo dużo zdrówka dla męża i aby szybciutko opuścił szpital :* , prawko spoko zdasz jeszcze a obrona to tak jak pisze Jaipur to formalność :* także głowa do góry :* zaglądaj do Nas buziaki :*
 
Hejka. Muszę się przyznać że wstaliśmy dziś z Igim o 10tej :zawstydzona/y: Odsypiam chyba ostatnie nieprzespane noce, z drugiej strony takie bzdety mi się śniły że szok całą noc!

Futrzaczku
wybaczymy i czekamy. korzystaj z czasu z siostrą:)

Madzik zaniepokoił mnie Twój wis :dry: Dobrze że choć impreza udana.

Basiekk Marti już teraz zawstydza chłopaków :-D

Styna dobranoc:)

Lepi super że weekend udany. Dzięki że mi przypomniałaś miałam przecież do okulisty zadzwonić.

Rozmawiałam dziś z M. Zaczyna się u nich w robocie wyjaśniać.Wyglądało na to że skończą tą część statku co teraz robią i nowej roboty nie dostaną. Najprawdopodobniej dostaną,a jak nie to i tak szef ich już w dwóch innych miejscach robotę nakręcił więc chyba będzie dobrze:) Lubię takie wieści od poniedziałku.
 
no i jestem mam nadzieje że już mi nic nie nawali :-p
nie mogłam wejśc na bb ponieważ miałam jakiś błąd i mimo chęci to sie nie dało , chciałam chociaż ponadrabiac i lipa !
miałam pozlewane tematy i białe strony :/

no a teraz ide wqas nadrabiac :-)
bo się stęskniłam za waszym pisaniem .. i jak miałam już neta byłam wściekła ze na BB nie mogę wejść :-(
 
Madzik kochana skoro nie chcesz pisać,nie będę dociekać , ale trzymam kciuki, żeby te sprawy, które pokomplikowały Ci weekend się jak najszybciej wyjaśniły. Ale u Julcia wszystko ok? Prawda? Dzisiaj w żłobku chętnie został?


Kamcia hej nadrabiaj kochana spokojnie :)
Joluś zazdraszczam pobudki o 10 , marzenie, chyba ostatni raz spałam tak długo jako nastolatka:dry:, A Iguś już dobrze śpi? Bo pisałaś, że jakoś spać nie mógł, ale to chyba jednorazowe prawda? Cieszę się z dobrych wieści pracowych Twojego M.

Futrzaczku jasne, ze wybaczymy, Tobie wszystko*, ale o ćwiczonka z Ewą chciałam Ciebie zapytać, bo chciałabym zacząć:zawstydzona/y:, ale nie wiem, który program na początek? Bo wiesz kondycja do du....:zawstydzona/y: wynalazłam jakieś na YouTube i spróbuję. Choć pojęcia nie mam kiedy je wcisnę w swój program dnia, pewnie około 22 jak mała zaśnie i wszystko porobię. Muszę znaleźć siłę :blink:.

Maja taką rybkę jutro robię Martynce <i nam> Ryba pieczona z warzywami | Najsmaczniejsze.pl, zobaczymy czy posmakuje. Zrobię z ziemniakami + brokuł gotowany. Na dzisiaj jej słoiczek z bobovity zostawiłam:zawstydzona/y:. A Ty kochana jakie masz plany obiadowe na najbliższe dni , ja nie mam pomysłu na środę, czwartek i piątek:dry:.
 
Ostatnia edycja:
Basiekk odpukać na razie jest ok ze spaniem:) to nie było jednorazowe, jakoś tak od grudnia jak tą trzydniówkę załapał zaczął kiepsko spać i tak się to ciągnęło.
Co do ćwiczeń z Ewą Chodakowską polecam DUETY. Możesz ćwiczyć jeden program i powtórzyć go dwa razy albo pociągnąć wszystkie trzy już bez powtarzania. Zresztą poprzeglądaj sobie na YouTubie wszystkie treningi z Ewą i wybierz ten który Ci najbardziej pasuje.
 
już nadrobiłam , nie odniosę się do waszych postów ,...
jedynie chyba do persefony bo to najświeższa Informacja :-)
gratulacje przeogromne !!! :-)


u mnie wszystko ok , dziewczynki sie zaklimatyzowały bez problemu , a ja jakoś bez polotu tak się czuję :/
nie wiem .. niby jest fajnie domek fajny ale czuję że czegoś mi brakuje...
sąsiadów nie znam , i chyba nie poznam :-p bo w całym rzedzie 11 domów mieszkamy tylko my a 2 domu obok ktoś kto ma biuro wiec zaproacowany
dopiero za nami sa ludzie ale tam jest tylko osiedle więc nie wchodze nawet.... może później sie jakoś poznamy ...

nie mam coś weny na pisanie dzisiaj :/ własnie zamierzam rozkręcić kompa bo mimo ze tym razem zamówilam sobie szybszy internet i speed test wskazuje że mam taką prędkość jak zamówiłam to działa bez zmian wolno i muli ...
wiec to albo wina wiatraka który zamierzam wyczyścić albo wida czegoś w komputerze ....
nie wiem ale kompa juz sama naprawiąc nie bede oddam do kogoś kto się na tym zna bo po ostatnim nic nie zdziałałam i tak :/

 
Ostatnia edycja:
Siemanko
Dopiero obiad wciagnelam, 6 godzin prawie - non stop na nogach - plecy maja dosc :(
Basienka mamy dzisiaj gulasz z indyczka, ziemniaki <mlode> i brokula - Pola tak zajadala ze ulalala, pierwszy raz chyba tak sie rzucala na brokula, jadla zupe wczesniej <odmrozilam krupnik jej> wiec az tak glodna nie powinna byc :tak:Sluchaj! ona nawet skosztowala kapustki kiszonej z chrzanem bo mialam! chetnie!:-) Ugotowalam na 2 dni, zawsze tak staram sie, bo codziennie pichcic to ja nie dam rady :-p a o piatku to ja nawet nie myslalam! Nalesniczki tez ost.byly u nas i wsuwala z serkiem waniliowym <Wielun, zadne blee Danio...> . Przepis superowy! robie podobnie rybke - tylko na dno ukladam rybe - glownie lososka, potem w plasterki lub wlasnie na tarce warzywa, tez buraczki i ziemniaczki - dodawalam zawsze cebule i czosnek i rodzynki namoczone - posypane parmezanem i polane oliwa - i do pieca.

Madzik - co jest??? jak Julianos? :blink:

Jolek - dlaczego poczulas sie staro??nie kumam :confused: .. i nie jestes stara!!!!!!:-p:happy2:
Wiesci dobre - oby tylko takie byly juz:tak:

Futrzaku
- wyobraz sobie jak tak moja Polcia w ogole juz ostatnio nie spi w dzien.. masakra... Ale fajnie, ze siostra przyjezdza:-)
 
Maja wiesz uświadomiłam sobie że już nie mam tych 20 a niestety 30 lat :)
Same pyszności pichcicie:)

Zaliczyliśmy popołudniu z Igim spacer i zakupy. Niestety śnieg naparza u nas...ech zima znowu przylazła:/


 
reklama
Witajcie :-)
basiekkk to Krzyś podobny do Kacra. Super, że Marti przebojowa:-)

madzik trzymam kciuki by wszystko się ułożyło!

jolek super, że z pracą ok :-)
My dziś nie spacerowaliśmy. Mały od rana mega zakatarzony. Nie wiem czy to po wizycie w przychodni (mają wszystko razem) i szczepieniu czy po spacerze. W dodatku ciągle idzie górna 3 - bardzo długo mu wychodzi.
A ja dziś po wizycie, Mała ma już 1750 g i ciągle tyłkiem do dołu.
Na obiad mieliśmy kalafiorową. Krzysiowi bardzo smakowała.
 
Do góry