reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Jolus mama robila i zdawala prawko w polsce bo tu kosztuje jedyne 2 tysiace € :szok::szok:

Wiecie co ja to nie wiem jak tam u was ale ja dzis dostalam okres, kto jeszcze??

Jolus zaliczylam wczoraj 15 minut na orbim wiec juz jest lepiej dzis mam zamiar pociagnac min.25 min. i stopniowo zwiekszac czas.

A co do rzucania palenia to mi sie przypomnialo ze M tez rzucil jakies 2-3 miesiace temu i jest ok.

p.s. kurcze nasjadlam sie czekolady :-(
 
reklama
Hejka. Doopnej pogody ciąg dalszy. Dobrze tylko że głowa dziś nie boli. Mamy zamiar lenić się dziś z Igorkiem bo klopsików nam jeszcze zostało ryż tylko ugotujemy więc obiad praktycznie gotowy :)

Maja ryba wędzona i kakao...na samą myśl mi nie dobrze :baffled:
No tak to jest z tą @ jak się z kimś przebywa:)

Styna
współczuję wam tych choróbsk. Tulam Was mocno:*

Matusia słońce w końcu dotarłaś:) I co udało Ci się złapać siuśki Majki do badania??

Madzik
super super,że Julek tak świetnie się miewa:)

Andzia to co wy za telewizor macie. Naszej kolumbryny Igi tak szybko nie zwali :)
O tak chińszczyzna czasami bywa zabawna.
Moja siostrzenica coś do mnie ostatnio mówiła, a ona mówi już dość wyraźnie, ale tego słowa nie mogłam zrozumieć.Zawołałam M i on też nie wiedział o co chodzi powiedział żeby pokazała, a ona dalej "nie ma ....." w końcu się popłakała i powiedziała że chce do mamy:( tak mi przykro było że nie mogłam jej zrozumieć :(

Basiekk
przyślij Marti do mnie, nawet na cały dzień:):)

Karolka
a no to mama miała szczęście i trafiła na dobrego egzaminatora:)
Widzę pierwsze koty za płoty, a za czekoladę karne 15cie na orbiterku :p

Jaipur a tak sobie myślałam dziś..Jak tam pępuszek Juniorka, guziol znika??






 
Ostatnia edycja:
witam :-)
chwilę mam dla siebie :-) D w domu to śpi z Emką jeszcze a Vi w przedszkolu :-)
stynka szybkiego powrotu do zdrowia dla Nadinki , no i z tą receptą akcje :sorry: dobrze że już załatwiłaś wszystko
zdrówka dla Nadii..oby jej się polepszyło
bubbles no to już dziś masz brata w domu :-) super :-)
karolq też życzę powodzenia z pracą i autem :-)
karolka i ja daję kopa :-p jak masz sprzęt to ćwicz !
basiekkk gratuluję 2 :-p hehe u
nas sa tylko górne 3 musze suwaczek zaktualizować :-p no ale były 2 dni takie marudne przez to , poza tym bez problemowo :-)
poziomki to dobrze że nie bedzie miała Gosia operacji :tak:
lepi fajne sanki :-)
ypra to już 20 tc ?? wow.. faktycznie szybko

o wstali... ale jeszcze dokończe bo mi ostatnie 2 srtrony zostały :-p

persefona jestem ale zabiegana przed Viki urodzinkami więc rzadko wpadam teraz na dniach , po niedzieli będe chyba częściej :-p

ypra jaka to maszynka pokaż .. my się do kupna przymierzamy ale nie wiem jaka jest ok.. chciałam taką dobrą żbey mi ucierała sama ziemniaki na placki ziemniaczane :-p leń ze mknie a placki uwielbiam :zawstydzona/y:


dobra leće :-) do mojej córci :-)

 
Witam Nadia już lepiej nawet pomalowała okno kredkami, ale na razie nie myjemy bo i tak po obiadku planujemy malowanie farbkami po szybie:-) Będzie zabawa:-) Łobuzuje jak zawsze więc wraca do siebie, pić zaczęła nie jakoś strasznie dużo ale jest OK, z jedzeniem wciąż kapa ale to też pewnie wróci.
Karolka a co to takiego okres hahaha szybko człowiek zapomina hahaha
Maja już kilka razy planowałam na kolacje taka sałatkę tylko problem w tym że jakoś do kolacji mi składniki znikaja ze słoika:zawstydzona/y: Chyba krasnoludki mamy:-p
Ypra to juz połowa za tobą. Daj znać jak USG:)
Basiek podaj mamie mój adres moze wpaść na kawkę z pierogami:tak:
 
Stynka, Gratulacje!
Jolek, udało się pobrać siusie! Siedziała na nocniku prawie 3 godziny i ani kropelki. Już bym się poddała bo to żal takiej małej odciśniętej pupci, ale wreszcie się udało. W sanepidzie nie chcieli mi przyjąć bo tylko do środy odbierają, ale była tam akurat mojej mamy kumpelka, która mnie poznała i zabrały. Cieszę się bardzo. Gdybym nie miała rlopu, to znowu by sie nie udało bo po 8.oo zrobiła sis
Basiekk, no przecież że nie zapomniałam, ale Jolek i Futrzaczek mnie zmobilizowały, zeby znaleźć troszkę czasu. WIesz jak to jest jak sie odkłada i odkłada, jutro zajrzę, albo po jutrze i czas ucieka.
 
Hejka :-)

ja tak króciótko ...

imprezka się udała na tyle że Szymcio zawinął się z kolegą do jego domku , zaraz Filiś wstaje i mykamy po niego hehe :-)
wieczorkiem sama wyskoczę sobie na zakupy i jeszcze do Was zajrzę :*

Matusia - :* muaaaa
 
Witam się,
drożdżówka pycha, z chęcią się jeszcze podzielę, bo cosik zostało. Za to mąż mnie wkurzył. Ja wiem, że on ma taki charakter, ale teraz takie gadanie po co upiekłam drożdżówę, po co zrobiłam to, a czemu tego nie :wściekła/y:
Kamcia wklejam Ci link do maszynki
Maszynka do mielenia 986 / Zelmer Niezawodnie
wzięłam tą z młynkiem żarnowym. Dziś wyciskałam sok z grejpfruta i z pomarańczy, pycha. Krzyś też chciał, więc mu dałam. Bardzo mu smakowało. Boję się czy nie będzie reakcji ubocznej. To był 1-y raz.
Dziewczyny dajecie cytrusy pociechom?
Styna super, że już lepiej, tak trzymać :-)
Alex gratuluję 18-ki :-)
Pogoda ble, więc nie wychodziliśmy. Mały mimo, że mega śpiący zbojkotował drzemkę. Mamy iść do Tesco na nocny zakup zabawek, ale nie wiem czy się z moim dogadam :no:
 
Ypra Nadia uwielbia mandarynki potrafi 2 na raz zjeść. Pomarańczy to różnie. Muszę kupić pamelo jak znajdę powinno jej smakować. Mężem się nie martw to tylko facet.
Alex ​buziaki na 18
 
reklama
Do góry