reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witajcie dziewczynki:-) Wpadłam się tylko przywitać i zmykam, szykować się na uczelnię...mam chandrę bo jutro idę do dentysty usunąć korzeń zęba :confused2::szok: i mam pietra. Mój ancymon jeszcze śpi, więc mam chwilkę tylko dla siebie :) Życzę Wam udanego i pogodnego dnia! A i dziękuję za oddane głosy.

Buziolki dla Futrzaczkowego Synusia :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
maja wybacz z basiek pomyliłam :-p ale już poprawiłam ! ja musze zawsze mylic osoby :-p

temat świateczny już przywrócony ale jest ostatni na 2 stronie :-p
a ja witam z kawusią.. 8.45 zaraz Vi do przedszkola trzeba zawieźć :-)
 
Cześć laski!

Majowa
, popieram, słuszna i odpowiedzialne decyzja. Popieram, Głosik oczywiście oddany. A co do Twojego męża to ja mam identyczne odczucia jak Majeczka. I sam fakt, że nie mieszka z Tobą tylko z mamusią. W głowie mi się nie mieści. Ale mimo moich niechęci do niego życzę mu dużo zdrowia.

Maja dziękuję za te przepisy kochana, jesteś moją inspiracją. Dzięki jeszcze raz, Twoje pulpeciki z kaszą już robiłam wyszły pycha, Marti zajadała, nam też smakowały. Wczoraj nie miałam już czasu długo przy garach stać, wróciłam po 19 do domu więc zostawiłam Marti przygotowane udka kurczaka już w przyprawach<czosnek, zioła prowansalskie, ciut soli i pieprzu> i w rękawie, żeby tylko teściowa upiekła+obrane ziemniaczki dwa żeby ugotowała + brokuł. Także taki dzisiaj ma obiadek.
Mam nadzieję, ze miałaś wieczór dla siebie? Kamci chyba chodziło o mnie bo ja pisałam, że Martysia o 7 wstaję.

Kamciu my wstajemy o 6 do pracy to i mała tak się przyzwyczaiła. Ale ma dwie drzemki w dzień. Wczoraj np nie miała drugiej, nie chciała jakoś zasnąć to padła już o 19,30.

Futrzaczku współczuję choroby u Szymcia. Wiem jakie to dołujące, ale musicie przetrwać<tulę>. Wyszły Filipkowi już ząbki ? Aha i buziaki dla niego bo dzisiaj 1,5 roczku kończy szkrabik Twój.

Bubbles poprawy apetytu dla Słoneczka, wiem, że to smutne dla mamusi, biegasz z łyżeczką za bąkiem i martwisz się, żeby choć ciutkę zjadł. Mam nadzieję, że wczorajszy obiadek smakował Hipciowi?

Lepi od Zosi katar wyganiam, sio! super, że Zosieńka daje tatusiowi pospać.

My wczoraj na szczepieniu byliśmy, standardowo płacz był, ale szybko się dała uspokoić bo w poczekalni dzieci były i chciała się jak najszybciej z nimi pobawić. Off kors pogroziła Pani pielęgniarce paluszkiem zaraz przy wyjściu nonono, . Wróciłam do domu padnięta

Udanego dnia
 
Witam sie z ostatnim lyczkiem kawy ;P

A coz tu tak pusto od rana??!

Basienko mmm smakowity obiadek, zjadlalbym, ale moj czorcik pewnie by sie nie zabral za udka i brokuly... eh.... Ciesze sie, ze pulpety smakowaly, ja z ziemniaczkami i buraczkami podaje, ale buraki to tez tylko w zupie malej wchodza..

Tak wieczor ok, padla po 20tej, co prawda 2 razy do polnocy sie budzila, potem tez.. a wstala po 8 chwile ,,, i wczolgala sie pod lozko moje duze, a tam sterta kabli :szok:na koncu!:-D

Sloneczko nareszcie u nas ladne, ale zimnawo, za niedlugo sie wybierzemy na spacer jak sie troszke ociepli.

Futrzaku
buzka na 18tke dla malego! :*
u nas tez niedlugo ;))
 
Hejka :-)

Dziękuje kochane i wiecie co ja zapomniałam, że toż to dziś 18 miechów :zawstydzona/y: ... zaraz go wyściskam :* dodatkowo i od Was :*
a za to pamiętam że jutro mija mi miesiąc ćwiczeń z Ewą :-)

z Szymka kaszlem już lepiej , takie mam wrażenie , ale przy każdej porze antybiotyku drżę aby wypił bo wiadomo bez tego poprawy nie będzie. Wczoraj mieliśmy bardzo fajniutki milusiński dzień spędzony na wspólnych zabawach i wariacjach , nawet byliśmy na spacerku bo tak słoneczko grzało . Dziś też spędzimy fajny dzień . Tata w pracy od rana do wieczora więc musimy radzić sobie sami. :-)

Basiekk- buziak dla Marti za ból na szczepieniu :* , i tak tak widzę że 4ka prawa już prawie na wierzchu ale ciężko zajrzeć w paszczę lwa :-D
Majowa- ehhh dużo sił dla Was :*
Maja- miłego spacerku :)
Kamcia- tak tak tak czas prezentów hi hi hi :) super :))
Karolqa- zapracowana mamusio odezwij się ! :*

a na koniec mam jeszcze smutną wiadomość mój kolega z klasy z podstawówki rzucił się pod pociąg...
[*] w sobotę pogrzeb :(
 
Furzaczku wspolczuje, ja tez ostantnio dostalam bardzo niemila wiadomosc, moja przyjaciolka z liceum umarla (prawdopodobnie sepsa), wrzucla zdjecia na facebook a po kilku dnia dostalam wadomosci ze nie zyje, niestety nie moglam jechac na pogrzeb, to straszne jak tak mlodzi ludzie odchodza.

Majowa wspolczuje sytuacji z mezem moze kiedys dorosnie i podejmie odpowiednia decyzje, najwazniejsze zebysie wy byli zdrowi i szczesliwi.

Spadam teraz mame odwiezc do pracy a po poludniu jedziemy obejrzec auto dla niej bo zrobila przed miesiacem prawko i przydaloby sie zeby teraz jezdzila :sorry:
 
Witam się,
my już po spacerku i owocowych zakupach. Mały znów odleciał na spacerze :-)
Hej hej
My nie spimy caly dzien, ale wstalysmy przed 10, nawet na spacerku nie padla .. moze to i lepiej,
a potem mam nadzieje caly wieczor dla mnie :))

Ypra -
a jak u Was wczoraj? Polka do prawie 23.30 latala .. Poprosze na deser cycki murzynki :) masz jeszcze? A na tym 3d to z Krzysiem juz byliscie??!

Nasz padł przed 23. Cycki już wyszły, zapraszam nast. razem ;-) Na 3d to jeszcze nie byliśmy. Myślę, że z Krzysiem nie ma co iść, na widok lekarza tylko się rozpłacze. Może uda się na płytkę nagrać, to chociaż w domku obejrzy.
Futrzaczku Buziaki i sto lat dla Filipka!
Smutne jak tak młodzi szybko odchodzą. U mnie z podstawówki chłopak umarł w wieku 18 lat. Chorował na cukrzycę i w pociągu się nie zbudził.
 
Witam sie z kawka i szarlotka z moim musem (tym drugim, z jablek kawalkow, nieucieranych - o ilez mniej roboty! boszsz!):-p
Zaraz jak wstanie maly grzdylek lecimy po Aleksa i z obydwoma na szczepienie, Filip ma zalecona grype do zaszczepienia, a Aleks te druga dawke ospy, w koncu!
Zastanawiam sie szczerze mowiac czy nie zaszczepic i Aleksa przeciw grypie, skoro On wiecej chodzi miedzy dzieci, pogadam z dr.
Mam pietra, bo ide z nimi sama i pewnie beda ryki :-(

Futrzaczku duza buzia i piateczki od moich rozrabiakow dla Filipka! no i zdrowka dla Szymcia! ja wiem co to znaczy wciskac dziecku lek, kiedy on go nie lubi, koszmar! szybkiego powrotu do zdrowia!
Majowa
, ja Ciebie tez popieram, a maz kiedys dojrzeje do zmian.
Majunia, zazdroszcze weny w kuchni i tego, ze Polcia wcina chetnie Twoje potrawy. Nie myslalas o zalozeniu jakiegos bloga z przepisami? Jestes w tym dobra! :*
Stynka caluje naszego Muchomorka i bardzo sie ciesze, ze to juz odchodzi od Was! :*
Karolka, zaluje, ze nie masz juz tej pracy, ale jestem pewna, ze w swoim czasie przyjdzie cos nowego! Tym samym odzyskalysmy Ciebie :-)

Wszystkie, o ktorych nie napisalam, przepraszam i caluje mocno.
Mam nadzieje, ze u Was taka sama piekna pogoda, jak i tu, 15 stopni i slonko! :-D
 
reklama
Bubbles kochana jestes, ale te pare przepisow, ktore Pola ewentualnie zje - to za malo na blog :-D zreszta musialabym wyczarowac jakis dodatkowy czas!
Trzymam &&& za te szczepienia, mam nadzieje, ze poszlo calkiem gladko!
Choc nasza ospa - 1 dawka i tez sama z Polka to jakas masakiera byla.. :-(
A na szarlotke to ja juz bilet bukuje ! mmmmmmmmmmmmmmmmmm :):-p:-p


Polka znowu dziwnie dzisiaj, wczesnie wstala wiec mysl. ze drzemka bedzie 'normalna', jak zasnela na dworze to w domu za chwile sie obudzila i calej drzemki wyszlo moze jakies 25 minut... :/


Jolus a Ty gdzie sie smykasz z Igoritem??!

Futrzaczku
- przykro mi.... :(
 
Do góry