reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witajcie...
M. za mną nie poszedł, bo tłumaczył się tym, że musi zostać i pilnować, żeby ojciec czegoś jeszcze nie wymodził. Moglibyśmy mieszkać u moich rodziców, ale niestety M. to synuś mamusi i jej nie zostawi. Ja chciałam mieszkać po ślubie u moich rodziców, bo tutaj mielibyśmy lepsze warunki, ale niestety musiałabym mieszkać tu sama:-(M. powiedział, że się ze swojego domu nie wyprowadzi...I co ja mam w takiej sytuacji zrobić...sama już nie wiem.
 
reklama
cześć śliczne :)

podałam Lenci wieczorem ibum i obudziła sie tylko 2 razy w nocy :) coprawda dzień rozpoczęla o 5:30 jak wczoraj u ciebie agacio, ale zaraz trzasne sobie inke i będzie git.

jestem okropnie wnerwiona bo od piatku zamiast ciepłej wody leci jakies bagno ;( wczoraj umyć sie jechałam do mamy, dla małej na szczęście wystarczy zagotować 2 garnki wody. ani kartki na klatce , że cos sie popsuło, nic. jak długo jeszcze...
nawet rąk normalnie nie można umyć...

majowa skoro u twoich rodziców macie lepsze warunki to ja postawiłabym sprawę jasno. co z tego, że M to synus mamusi, on ma teraz swoja rodzinę, woli więc aby ona cierpiała? bez przesady. jest dorosłym chłopem a nie dzieciakiem, niech bierze odpowiedzialność za swoich bliskich. mama sobie poradzi, jest duża. przepraszam, że tak piszę, ale wkurza mnie coś takiego. woli, aby dzieciaczek patrzył na pijaństwo i chamstwo... majowa ja bym nie wracała, bo z tego co napisałaś, było ostro...

aina, basiek, styna, agacio a jak u was nocka?

sylwia uściski dla Oskarka :)
 
Ostatnia edycja:
witam i ja

majowa trudno mi określić cokolwiek na odległość, ale jednak M powinien wiedzieć co jest dla niego najważniejsze? może to brutalne ale choroba nie nauczyła go kto powinien być dla niego najważniejszy? obojętnie co i jak ale powinien stać murem za rodziną.

bra no faktycznie przegięcie z tą wodą, a nie macie jakiegoś dyżurnego hydraulika, że można zadzwonić i zapytać? u nas takie numery wiszą i można dzwonić.
 
Mój komp łaskawie pozwolił mi tu dziś wejść, ale nie wiem na jak długo. Ostatnio udało mi się kilka razy wejść, ale potem szalał. Jutro odbieramy lapka. Mąż się wkurzył w czwartek, bo sam chciał coś w necie sprawdzić i nie dało się. Wkurzył się i pojechał zamówić :-). Dziwne tylko, że na Mateusza grach nie szaleje:sorry2:.

Buziaki dla okrągłomiesięczniaków z całego tygodnia.
 
Witam w niedzielny poranek. U nas dzis pieknie, slonecznie, az sie chce zyc. Zostalismy zaproszeni na obiad do znajomych wiec juz mi sie buzia smieje, bo nie musze gotowac i milo spedze czas. Popoludniu pewnie na plaze pojdziemy:-)
Zycze wszystkim milego dnia.
 
Hejka:)

Rozpisałam się wczoraj wieczorem i mnie się przeglądarka zamknęła:/ Cieśnienie załapałam i wyłączyłam kompa.

Bra przerąbane macie z tą wodą. Nic ciekawego wczoraj nie kupiłam.Pościel dla młodego i te słynne kubeczki do zabawy:)

Styna my nie jedliśmy w Ikei.Tam jest zawsze pełne obłożenie w tej restauracji!

Majowa to niech sobie mami synuś zostanie z mamusią a Ty się troszcz kochana o Kubusia.Tyle dla niego zrobiłaś ostatnio,widzę,że on nie potrafi zrobić nic dla Was!!!!!!!!!!!!! Egoista straszny z tego Twojego męża!!!!!!!!!
Szczegółowo poodpisuje później bo mam marudę obok. Aaaaaaaaaaaaaaaaa dzisiejsza nocka była koszmarna!
 
jolek może kiedyś uda nam się spotkać w Ikei bo też często jesteśmy. a kupujesz pościel bo masz łóżeczko? mnie właśnie wkurza to że jak się coś kupi typu łóżko, łóżeczko, trzeba od nich kupić pościel. bo takie mają specjalnie wymiary.

co do restauracji nigdy nie jadła tam. a przepraszam raz hod-doga okropny był.

u nas dziś nocka ok. jedna pobudka. wysypiam się w końcu.
 
reklama
witam wczoraj na FB weszłam w jakiś fotoalbum wysłany przez znajoma i mi zacięło kompa i zdążyłam walnąć jedynie kilaka podziękowań ...
ehhhh ale juz wszystko działa na szczęście :-)
aina współczuję pobudek przez odstawianie od cyca...
hope styna bea buziaczki dla okrągłomiesięczniaków
styna u nas też wczoraj było super no i spedzilismy ponad pół dnia na dworze:-)
dziś też zaraz wychodze przed dom z Vi a mąż mecz ogląda i Emcia zostaje z nim i układa sobie klocki :-) hehe
majowa współczuję:szok: nawet nie wiem co powiedzieć a co z M??
majowa zgadzam się z Bra... powinnaś jasbno postawić na swoim... to co jego rodzina którą sam złozył jest dla niego nie ważna.. i mozecie sobie cierpieć.. :no: jeswli piszesz że musiałabyś mieszkać sama u mamy swojej ., to się wprowadź z małym i zobaczysz jak szybko do was dołączy z walizkami:tak: a jak nie to co?? nie zależy mu na was?? woli siedziec sam u siebie u mamusi niż ze swoją zoną??
agacio macie pierwszego ząbka?? gratuluję :-)

zmykam bo mam zaraz gości a jeszcze chciałam wyskoczyć z Vi na dwór :-)
 
Do góry