reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Nie ...myślę,że nie będzie źle...a nawet jeśli, to może dzięki temu w nocy lepiej będzie mu się spało.


Styna śliczny masz avatarek :)
 
reklama
Witam się wieczorowo:)
Styna-Natka nie 10 a 11 miesięcy wczoraj kończyła:)czas mega szybko leci!!!:)już zaraz roczek:)i tort trzeba szykować:)I oczywiście wszystkiego Naj dla Nadii:)
Hope-dla Jagodzi także wszystkiego Dobrego!:)
 
hej kochane :)

dzionek minął szybko, w zasadzie cały weekend, bo M juz godzine temu znowu wyjechał i wróci w piątek wieczorem... a że w następny weekend szkoła, to super odczuję ten powrót :dry:wkurza mnie czy nie wkurza ale przyznac musze , że ciężko mi bez niego. bardzo mi pomaga a tak wszystko na mojej głowie i brak czasu dla siebie. bardzo podziwiam mamy, które musza tak sobie radzić na codzień.

na domiar złego my dalej bez wody, dziś rano przygarnęła nas moja siostra, która mieszka za ulicą i mogliśmy się niej umyć :-D ale najweselej będzie jutro, bo wody w ogóle nie będzie do 14. :wściekła/y:
joluś ;* wysypka już jej prawie zeszła :tak: nie było tragedii bo nawet na nóżki nie zeszła. wczoraj jedynie miała bardziej zaczerwienione policzki, ale dzis juz spox.

w trakcie dnia nawet nie marudziła bardzo, także mam cichą nadzieję, że nocka będzie spokojna i ząbki nie będą dokuczać. apetycik wraca, je już calkiem sporo ku mojemu zadowoleniu :tak:
a co do wstania Igorka z drzemki, to moja też już o 19 zasnęła na nockę :tak:

swoją drogą bylismy dziś na mszy dla dzieci, jak to z reguły bywa i tak ksiądz pyta dzieci :
-"dzieci , gdzie jest niebo?"
na to jeden chłopczyk odpowiada: "w buzi"
- a dlaczego w buzi???
- bo mój dziadek jak jadł pączki to powiedział niebo w gębie :-D

co jeszcze ... zrobiłam dzis mega prosty i mega pysznościowy obiadek- szpinak z makaronem i tak się objadłam, że do teraz czuję :-D mam dwa nasze ulubione przepisy więc jak ktos lubi to sie podzielę :tak:
dobra... lecę na inne wątki
 
Ostatnia edycja:
oł jes... ciche dni nadal :zawstydzona/y: tzn ciche nie ciche, bo na tematy związane z Lenką rozmawiamy normalnie, po prostu nie podejmuję innych :dry: u nas normalnie jest szczęśliwie między nami, tylko M co jakis czas odwala jakis numer. a jak odwali jakiś numer to zamiast starać się zalagodzic sytuacje to nie robi nic, jakby mu na mnie nie zależało :-( mówi , że jest inaczej, ale to tylko słowa, bo czynów nie ma żadnych... przykro mi okropnie, bo wystarczyłoby , że by mnie mocno przytulił i juz by było ok.
 
no właśnie takie zawsze sprawialiście wrażenie. zakochani, spełnieni, takie odnosiłam wrażenie. pewnie nadal tak jest, ale widzisz smutne to że nie potrafi załagodzić sytuacje. że też mu nie szkoda. przecież cały tydzień znowu nie będzie was widział.
 
O Bra wlasnie mi przypomnialas ze ja tez ostatnio robilam makaron ze szpinakiem, to wrzuce tez moj przepis i zobacze Twoje moze cos zciagne...

Maly juz spi na noc, ja zaraz uciekam zmywac i tez spac.

Dobranoc
 
reklama
Do góry