reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witam pociezkiej nocy.:sorry::sorry:
Nadii przebily juz trzy gorne zabki jeszcze tylko prawa jedyneczka(swoja droga dziwna kolejnosc:sorry:) i moze sie wreszcie wyspie jak sie dolne dwojki nie zaczna pchac:no:

karolq zdrowka dla Oskarka, ale moze rzeczywiscie powinnasc zmienic lekarza bo jak tak przeczekac a jak ie w cos gorszego rozwinie?
bra ja po skroceniu wlosow bardzo tesknie za swoimi dlugimi niestety:sorry:
jaipur Nadia tez krzyczy na Nas jak jej nie chcemy wziac na rece ale ja jestem twarda i sie nie daje :) gorzej z moim P.

U Nas tezx mikolaj byl mala nadostawala tyle zabawek ze nie mam juz gdzie je upchnac. Na gwiazdke musze zrobic zakaz kupowania zabawek bo przeciez to moje dziecko juz samo nie wie czym ma sie bawic...
Niech sie mikolaje wysila i kupia cos pozytecznego:D

Co do magicznego lozka nie probowalam i mam nadzieje ze nie sprobuje:D
 
reklama
ufff mały znowu śpi. ale jaki był ryk, bo go zostawiłam samego w kuchni w łóżeczku bo prawie musiałam nastawić... notabene jego pieluchy, ale co tam, mama ma być cały czas obok...
Mikołaj u Mikołaja był i trochę nowości mamy... a moja mama z siostrą zapowiedziały, że pod choinkę Miki dostanie klocki...
Teściowa mnie powaliła wczoraj na łopatki, ze śmiechu :) we wrześniu dała Małemu prezent na Mikołajki, bo "jemu to i tak obojętnie kiedy dostanie", a wczoraj dostał od niej prezent na imieniny, choć od urodzenia prowadzę szeroko zakrojoną akcję propagandową, że imieniny we wrześniu :-D

wisienka sporo ząbków na już twoja córcia :) jestem w szoku
 
Mał śpi, muszę w końcu zabrać się za sprzątanie bo od rana kazał się nosić na rękach:baffled: Chciałam wyjść z nim na spacer, ale słonko się schowało i sypie śnieg, więc śpiunia w domciu. Dobra zmykam może uda mi się w czasie drzemki sprzątnąć co nieco.
 
Bra nie ma za co, ja szukam wlaśnie czegoś takie ze względu na to ze on ma juz tyle zabawek ze glowa boli.

Mlody caly dzies mi wariuje juz mi rece opadaja do niego ;( ale P wraca za godz na szczescie.
 
Hej dziewczynki. Żyje żyje jakby co. Przepraszam nie nadrabiam na razie. Wczoraj po gościach weszłam na forum czytałam co tam u Was ale zmęczenie mi się tak dawało,że nic mi w głowie nie zostawało więc postanowiłam kompa wyłączyć. Dziś od rana młody marudny a potem szykowanie i wyjście do kina :):) Igorek grzeczniutki w trakcie filmu zasnął pod koniec się obudził. Byliśmy na "80 MILIONÓW" .Potem byłyśmy z kumpelą na kawce i małym spacerku:) Niedawno do domu zawitaliśmy. Igi śpiocha jeszcze w wózku a ja śmigam jakieś papu zrobić bo M niedługo będzie z roboty a w domu nic nie zrobione :-) CO do kina to szkoda tylko że filmu wybrać nie można było ale i tak cieszę się z tego wyjścia bo wieki w kinie nie byłam :)
Obiecuje nadrobić Was później a teraz uciekam. Cmok :*
 
Karolka zycze zeby maly byl juz zdrowiutki;)

Ypra To bylo takie przekazywane ona dawala kuzynce kuzynka mi ja mialam dac siostrze i pozniej mialam jej oddac a terz juz mam gdzies te ciuszki wiecej nic od niej nie wezme a my sobie poradzimy;)

Bra ja moge wpasc na noc godzina 21 ja juz smacznie spie;) no ija tez po scieciu tesknie za dlugimi:p

Majowa no niestety czasem tak jest jak moj brat mial jakis rok to pediatra przepisal lek w aptece okazalo sie ze ta dawka mogla byc niebezpieczna dla takiego malca;/

Zelka
kurcze a wiesz ze moje tez jakies magiczne hihi ciekawe to:p

Jolek zazdroszcze wyjscia:)

A my od wczoraj internetu nie mielismy jeju prawie jak bez reki:p
 
reklama
Do góry