reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Poziomka ja nie mam męża więc bez obaw u mnie :-D

Zonka oki jutro wysyłam priorytetem :-D

A swoją drogą moja mama priorytetem wysłała w poniedziałek szalik dla młodego i do tej pory nie dotarł. Tak nasza poczta super działa !!
 
reklama
Poziomki witaj kochana, milo cie usłyszeć!!
Styna gratuluje kolejnego ząbka!

A ja dzisiaj byłam na spotkaniu z koleżankami z pracy, synek został z moja mama w domciu, było bardzo fajnie ale byłam tylko 2 godzinki bo musiał uciekać na kąpiel małego.
A teraz siedzę i się zamartwiam bo mój jeszcze z pracy nie wrócił a jeździ samochodem jako dostawca, i telefon ma wyłączony i martwię sie czy coś sie oby nie stało bo jak jak rozmawiałam z nim o 17 to mówił że zejdzie mu jeszcze z 2 godziny no i jak zadzwoniłam do niego o 19 to telefon juz był wyłączony. mam nadzieję, że tylko mu sie rozładował.
 
O kurde Alex ja to bym już paznokcie obgryzała z nerwów. Fajnie że udało Ci się wyjść troszkę rozerwać..No ale teraz to pewnie stresa masz jak nic :-(
 
Alex na pewno telefon tyko się rozładował, za chwile Mąż stanie w drzwiach i zapomnisz o złych myślach
Jolek ok czekam :) a z naszą pocztą faktycznie bywa różnie...
 
Ale do tej pory priorytet był w ciągu dwóch dni a teraz to chyba pocztę zima zaskoczyła :-D bo chyba jeszcze nie święta:sorry2:
 
No ja paznokciu juz obgryzam! Najgorsze jest to, ze nawet nie mam telefonu do jego szefa to bym zadzwoniła i sie zapytała chociaż czy juz wrócił z trasy.
 
ok, dziewczyny ja mykam do łóżka. Miki śpi już jakieś 1.5 godziny, więc czas żeby i mamusia dołączyła :-D
tylko nie gadajcie za długo i za dużo bo znowu będę robić cofkę o jakieś 20 stron :p
 
reklama
Alex wiem, że się denerwujesz ale napewno padł mu tel a może w jakimś korku stoi i nie ma jak zadzwonic?
Joluś wyślij chłopa priorytetem, żeby doszedł na jutro, bo posprzątać trzeba przy sobocie;-)
 
Do góry