reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

reklama
tak, maj obrodził ;))) a gdzie tu jeszcze ;))))) tylko, ej! ja nie chce być w tyle , jako ostatnia!!! nie bądźcie takie ;)))))

No ja też sie boje ze sama na koniec zostane z brzuszkiem tutaj;)
A swoją drogą od połowy ciąży biorę nospę, przez chwilę też fenoterol musialam i teraz lekarz mi mowil zeby odstawiac te nospę jak dam radę - i odstawialam dziś i czuję cały czas kłucie w podbrzuszu a mała szaleje jeszcze bardziej niż zwykle, sama juz nie wiem czy odstawiać czy nie? jeszcze ze dwa tygodnie powinna posiedzieć i poczekać... Może macie jakieś doświadczenia z odstawianiem nospy przed porodem?
 
Dziewczyny ja prosze was o pisanie w odpowiednich watkach ...
bo naprawdę przenoszenia jest sporo jak już jedna zacznie nie w temacie a później kazdy się dołącza...
i robi się zamieszanie

 
na takie wieści można się zagalopować ;))) ale śmiać mi się chce, bo jak widzę wytłuszczone "wiadomości z 1. ręki" to od razu serce mi skacze że kolejna się rozpakowała ;)))

kamcia może dopisz tak gwoli formalności w tytule wątku , że bez komentarzy. może pomoże :)
 
reklama
oj bra, bra nie byłabym tego taka pewna - moje dziecko chyba jest wredne i uparte po mamie :p wiec sobie jeszcze poczekam ...
 
Do góry