reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Alex super fryzurka ja do fryzjera w piatek a pozniej odrazu do lekarza;)

Styna Biedna Ty:) Oby juz dzisiaj sie ruszylo do konca. Mala Nadia taka niezdecydowana lobuziara oby po porodzie bardziej sie mamy sluchala;)

Poziomki No to co czekamy na wiesci miejmy nadzieje ze to juz to bo przez was dziewczyny spac nie moge w nocy;P

Adeczka O tobie tez pamietam caly czas. Kciuki zacisniete i pisz do kogos wiadomosci zebysmy wszystko wiedzialy bo z tej niewiedzy i z tych nerwowo to pol forum na porodowce wyladuje;)
 
reklama
Czekamy może się rozkręci:-p szyjka bez zmian ale u wieloródki taka może być a i tak poród się zacznie. skurcze są nadal,umówiłam się z sąsiadka z sali obok na spacer bo ona też czeka:-D Może coś wychodzimy:-D
 
salsera to mi smaka narobiłaś. Urodziłam się we Lwowie i przypomniałaś mi smaki z dzieciństwa :-) A to jak byłaś we Lwowie, tak Ci posmakowały?
 
hello kobietki
normalnie pierwsza czynność po przebudzeniu to włączenie kompa i ekscytacja że któraś urodziła, ale dzieci są niezdecydowane pewnie przez tą głupią pogodę powinno być już cieplutko i słonecznie a tu jakieś deszcze grr.....
Styna . poziomki, adeczka 3mam kciukasy
 
ypra - wiadomo, że tutaj tez jadłam wcześniej pierogi, ale tam to zupełnie co innego niż takie z paczki. I własnie z tą kwaśną śmietaną obowiązkowo... no i cały klimat tego miasta dookoła. W ogóle wtedy zakochaliśmy się we Lwowie i mamy nadzieję młodego jak nieco podrośnie koniecznie zabrać i mu pokazać.
 
alex slicznie Ci w takiej fryzurze.
styna,poziomka, adeczka - trzymam za was wszystkie kciuki! obyscie nie musialy dlugo czekac na swoje malenstwa.

ja sie dzis fatalnie czuje. ide poczytac inne watki i sprawdzic co tam u was ciekawego od wczorajszego wieczoru sie wydarzylo ;-)
 
Ja poki co nadal w domu dopiero za pol godz bede dzwonic do szpitala o ktorej mam sie zglosic.
Obiad dla Majuni i mezusia zrobiony takze przez nastepne dwa dni nie umra z glodu. Maja oprocz tego ma zupy pomrozone a maz kupione, niestety nie zrobione, pierogi.
Teraz to sie ekscytuje sytuacja Poziomki i Styna a o sobie pomysle potem. Mam numer kom do Kamci to dam znac jak cos.
Dzieki za trzymanie kciukow ja trzymam za cala wasza reszte :)
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi co zrobić jak mam biłe bodziaki z czerwonymi rękawkami. Jak to prać? Jako kolorowe czy jako jasne? Czy może jednak je ręcznie machnąć, żeby nie pofarbować innych?
 
Do góry