reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Dziewczyny mam pytanie czy prasujecie ochraniacze do łóżeczka jeśli nie da rady wyciągnać wypełnienia z niego? bo tam jest chyba gąbka i nie wiem czy sie nic nie stanie jak żelazkiem pociągnęa bez niego to tragedia, dzięki pozdrawiam
 
agaf ja mam ochraniacz w środku taki jak kołderkę więc prasuję
bo nie ma gąbki..
ale z gąbki może przeprasuj na lekkim grzaniu... i nic się nie stanie

daria coś dopisałam do tamtego posta;-)
 
Jestem po wizycie - opisałam na wizytach. Od razu psychicznie mi lepiej, bałam się, że do porodu będę leżeć w szpitalu a tak to dostałam zastrzyk pozytywnej energii i mogę już spokojnie rodzić:-)
Oczywiście teraz albo siedzę albo leże bo inaczej to ciężko bo wszystko boli ale wytrzymam i już się nie mogę doczekać Niuńka Naszego:-)

Pozdrawiam Wszystkie:happy:
 
Ja jeszcze ochraniaczy nawet nie poprałam więc nie pomogę. Ale zastanawiam się czy Wy te małe skarpetusie też prasujecie?
 
a no widzisz mi tez sie podobalo w czarnych ale mialam tak tylko z rok a moje naturalne to blond ciemny i w tych czarnych co chwile odrosty bylo widac a teraz znowu jak mam jasny blond to ciemniejsze odrosty widac
 
jolek ja prasowałam u Vi teraz też myslę bee prasować
tak wieszs tylko przycisnężelazko na raz to dużo pracy nie ma...

daria ja mam tak samo jak Ty.. hehe \
jak miałąm blond to ciemne odrosty a jak miałam czarne to znó odrosty jasne takie jakby "szare"
no i nic mi nie pasowało.. a naturalnego nie chcę mieć:-D
 
reklama
Alex świetna fryzurka -ale właśnie sobie uświadomiłam, jak ty masz wysoko brzuszek. Dzisiaj spojrzałam w lustro i łomatko, mój ewidentnie się obniżył... Nawet mąż przyznał rację. To już coraz bliżej.
 
Do góry