reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Alex, ślicznie - moja ulubiona fryzura. Ja idę jutro na farbę i taki sam fryz tylko ciemne i z grzywką;-)
Misia, leż, odpoczywaj, niech Ci inni usługują. No i czekamy, aż się Wojtuś wreszcie zdecyduje.:-)
 
reklama
Witam was dzięki za wsparcie niestety moja córka sama nie wie co chce, ponoć po mamusi, ale cóż. Faktem jest że długo nie powinno się to już ciągnąć. Bardzo jestem wam wdzięczna za słowa otuchy i te wszystkie smsy, jak to dobrze wiedzieć że ktoś o nas myśli.
 
Kompa miałam ale nie mogłam netu podłączyć, bo coś tam ostatnio poprzestawiałam, informatyk ze mnie żaden. Czuję się dobrze lecz cały czas się zastanawiam co będzie dalej, rozkręci się mała czy jeszcze poczeka, teraz znowu jakieś pojedyncze skurcze się pojawiają i dokładnie od takich skurczy zaczęło się wczoraj.
 
reklama
Do góry