reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

ja też witam sie piątkowo- bo piątek mamy, tak? ;)
kolejna nocka niespokojna, jakieś głupie sny mnie męczyły ;/
teraz tylko wysuszyć wlosy i do sklepu po mąkę bo bra piecze jabłecznik z budyniem :))) zaproszę, jak wyjdzie ;)))
dzionek mam dzis zaplanowany cały i to tak, że nie wiem czy z wszystkim sie wyrobię ;/ rano upiec ciasto i posprzątać, na ok 12 jestem umówiona na ciacho do znajomej, a ok 15:30 przychodzi mama z ... teściową ;) umyć u nas okna i pomóc przy porządkach przedświatecznych. ufff szybko minie ten dzień :)

Udanego i słonecznego piątku majóweczki :)

jaipurrrrr patrzę na twój suwaczek i nie wierzę :))))) jakos tak sie doczepiłam akurat do twojego :)))
 
reklama
bra ja też nie wierzę:-D
Najlepsze jest to ,że przestałam myśleć o porodzie. Będzie co ma być, tylko te ćwiczenia z epino mi o tym przypominają.
 
Witam się i ja:) Kolejna noc do d***y. W dodatku po 6tej pies zaczął o sobie przypominać i budzić pana do pracy. Też mam dzionek zaplanowany,najpierw śniadanie, potem sprzątanie,a potem gości. Także mnie dzisiaj mało będzie.
 
Hejka

Ja dzisiaj w %&@&5#@ humorze bo wczoraj pokłóciłam się z D w sumie nie wiem o co nawet ale dość że widzimy się w ciągu tygodnia między 18.30 do póki nie zaśniemy i rano na max 10 min to jeszcze wczoraj w ogóle nie rozmawialiśmy i każdy zajmował się swoimi sprawami. ehhh :-:)-( bardzo mi smutno bo ja nie lubię tak jestem strasznie uczuciowa, jeszcze do tego wszystkiego zryczałam się wczoraj strasznie na filmie dokument. " W milczeniu" także w ogóle masakra jakaś całą noc głupie myśli , sny :-(
 
Mi się dzisiaj śniło, że mi wody odeszły ale nie chciałam jechać do szpitala bo miałam głowę nie umytą... Teraz czekam na M i jak wróci z pracy to lecimy na miasto na sniadanko bo jakoś tak mnie naszło na jedzenie poza domem, jak sie maluszek urodzi to już raczej bedzie ciężko się tak wyrwać więc trzeba korzystać póki można...
 
Ja tez sie nie wyspalam...wczoraj spalo mi sie jak niemowlaczkowi i punkt 8 rano dzwoni mama: "spisz?" -"no teraz juz nie..." a bo bym wpadla zobaczyla te nowe krzesla do kuchni. No wiec jak juz mnie moja zapracowana mamusia zechciala zaszczycic swa osobistoscia to wstalam i jeszcze wysikac sie niemoglam na spokojnie, bo dzownila domofonem tak jej wiatr pod klatka pizgal.

Potem po pracy poszlismy z mezem na godzinny spacer, nogi tak mi popuchly, ze bolaly mnie cale lydki, bylam tak skonana po tym spcerze, ze juz kolo 22.00 spalam. Dzisiaj tak wieje wiatr, ze mnie obudzil i znowu sie nie wyspalam, za 2 godz mam klientke i potem juz wolne od pracy do poniedzialku. Mam tlyko nadzieje, ze pogoda na weekend sie nie popsuje...
A ja gosci mam jutro, a w niedziele sama wyruszam do babci, wiec tez pewnie wszystko na BB bede nadrabiac po niedzieli.
 
Witam w piatkowy poranek. U nas pieknie, slonecznie. Jade Maje zawiesc do szkoly i na zakupy. Musze Lence jakies male bodziaki pokupic, bo nic takiego nie mam a juz wiem, ze sie przyda.
Jak jest tak pieknie jak dzis to sie az zyc chce i jestem pelna energii i checi do wszystkiego, zobaczymy na jak dlugo :)
 
Dzieńdoberek :-)

We Wrocławiu wieje jak cholera, a ja mam dziś mnóstwo rzeczy do załatwienia. Jadę na przegląd auta, fryzjer na 13 i jeszcze kilka rzeczy muszę kupić do torby szpitalnej :tak: Mam tylko nadzieję, że padać nie będzie. Najlepsze, że nie wiem dokładnie gdzie mam pojechać na ten przegląd bo jak pytałam teścia gdzie to jest to mi powiedział, tam za mostkiem w prawo pojedziesz i gdzieś po lewej stronie :dry: No nic i tak blondynka tam podjedzie i będzie robić ładne oczka, żeby szybko mnie puścili :-D Zbieram się, bo jeszcze w dresikach śmigam.
Miłego dzionka brzuchatki :-)
 
reklama
Hej dziewczyny,ja też mam problemy ze spaniem jakmdzieciaki maja wolne to potrafiłam spać do 11 a teraz o 7 wstałam ,budza mnie bóle rąk strasznie mi drętwieją a prawa reka to taki ból nie do opisania a raczej trzy palce i dopiero po kilku minutach przechodzi ,sama newiem co to jest moze słabe krązenie:no:
Wczoraj cały dzien byłam zabiegana usiadłam po 10 a dzisiaj jestem padnieta nic nie zamierzam robić.
 
Do góry