reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Hope to ja Cię zmieniam z dyżuru nocnego i zapisuje się na poranny:-D

Jakoś spać nie mogłam, jestem już nawet po śniadanku.

Persefona mam nadzieję,że Ci już dzisiaj lepiej.

A tak poza tym witam wszystkie babeczki niedzielnie i życzę miłego dnia :)
 
reklama
cześć kochane, ja też juz na nogach, po śniadanku , teraz idę wysuszyć włosy i chyba na spacerek pójdę, bo cuś mi sie nudzi. Mężydło jeszcze śpi, więc chyba nie usiedzę w domku.

Życzę Wam wszystkim wspaniałego, słonecznego dnia :)
 
Ja nie moglam spac w nocy. Pozno zasnelam a potem sie budzilam co chwile. Wydaje mi sie, ze Lenka strasznie sie pchala w kanal rodny. Bardzo mnie to bolalo. Teraz nic kompletnie nie czuje i w sumie to zastanawiam sie czy to byl sen czy rzeczywiscie sie tak cisnela i nie wiem...ale skoro bolalo?? Macie tak z waszymi maluszkami??
Jejku Majunia urodzila sie w 36 tc i jakos boje sie czy to aby nie zaraz znowu...
 
witam się niedzielnie,

adeczka
mi się dzisiaj śniło,że mi mokro i zastanawiałam się czy mi wody nie odeszły:-D ale obudziłam się wymacałam i było sucho, więc chyba to mi się śniło.Zakręcone to jakieś.
Wybiorę się chyba dzisiaj na zakupy, mąż mi pojechał, wróci dopiero późnym wieczorem a szkoda siedzieć w domu..
 
adeczka moja też czasami sie "tam"pcha i faktycznie jest to bolesne. wczoraj podczas spaceru musiałam kilka razy się zatrzymać, tak dawała czadu. A ból to jest dziwny, że tak powiem :)
 
Mnie też często śni się że jedziemy rodzić czy Miki jest juz z nami :)
A ostatnio przyśniła mi się dokładna data porodu - 6 maja. Wg mojej lekarki z luzem mogę wtedy urodzić bo na koniec kwietnia ciąża będzie donoszona więc bardzo jestem ciekawa czy sie sprawdzi. Rodzice akurat na wtedy wybywają sobie na weekend a kumpela ma wieczór panieński więc kto wie..
 
I ja witam się niedzielnie! Taki piękny dzień dzisiaj, że aż szkoda siedziec w domku.

Ja też dzisiaj po nieprzespanej nocy. Spałam może w sumie ze 2 godzinki. Przewracałam się tylko z boku na bok i ciągle chodziłam do toalety.. "Spanie" skończyło się o 5, wstałam, zjadłam śniadanie i położyłam się do łóżeczka poleżec troszkę. Na szczęście udało mi się przysnąc i wstałam jakąś godzinkę temu :) Ale mimo to i tak czuję się strasznie zmęczona. Pewnie po obiedzie mnie znowu znuży i spac pójdę.

Miłego dnia! ;D
 
Witam się niedzielnie :-)

Wstałam lewą nogą, od rana telefon się urywa, wszyscy mnie denerwują na dodatek na dworze upał, wróciłam mokra z krótkiego spaceru z koleżanką, jakie szczęście, że niedługo rodzimy, koszmar chodzić w ciąży w gorące dni.

Idę powyżywać się na rodzince, może mi to humor poprawi.

A tak w ogóle to moja mała się nie wstawia, nie mam takiego uczucia ani dolegliwości, w ogóle mam brzuch bardzo wysoko, wyrasta mi spod biustu, dusi, uniemożliwia schylanie i wcale ale to wcale nie prorokuje rychłego porodu.

Może to i lepiej, poczytałam wczoraj, że połowa dzieci urodzonych w 36 tygodniu ma poważne problemy zdrowotne, z oddychaniem, żółtaczką a nawet wylewy do mózgu i często konieczność rehabilitacji, nie trzymają temperatury ciała, spędzają wiele dni a nawet tygodnie w inkubatorach, więc nie jest tak różowo i bezpiecznie jak myślałam. Bez względu na wagę, bo nie o wagę tu chodzi a o dojrzałość. Często też rozwijają się z opóźnieniem w pierwszych miesiącach a nawet latach.

W takim układzie rodzą w kwietniu tylko te co muszą, nigdy nie wiadomo w której połowie się z znajdziemy!
 
reklama
Witam, witam..
Chodź rzadko tu zaglądam to widzę, że sporo komplikacji u dziewczyn..
Misia89 3mam &&& .. poczytałam co tam jest z Tobą..
Ja zamierzam ciązę donosić..;] Ale jak będzie to nigdy nie wiadomo.. I też ostatnio miałam sen, że mała próbuje mi się już pchać w kanał rodny.. Ale po pobudce to ten sen wydawał się jakby to wszystko było prawdziwe...:nerd:
Miłej niedzieli ..
Ja wczoraj cały dzionek spędziłam nad jeziorkiem, a szkoda, bo dziś piękniejsza pogoda:-D
 
Do góry