reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witajcie mamusie,. Mam pytanko. Osatnio przeczytalam, ze od teraz czyli od 27 tygodnia ciazy powinno w nawyk wejsc liczenie ruchow dziecka, powinno niby byc minimum 10 w ciagu godziny. Tyle, ze nie wiem, co to dokladnie oznacza. Tzn dziecko przeciez tez spi, lub ma momenty spokojne albo jest tak usytuowane, ze nie mozna nic czuc... Czy wy liczycie ruchy dziecka? Co wy o tym myslicie?

ja nigdy tego nie liczyłam w ciąży:no:
zawsze patrzyłam tylko na to żeby się dziecko ruszało rano i wieczirem ,
dopiero jak w ciągu całego dnia nie czuć ruchów to się zaczynałam martwić..
ale żeby 10 w ciągu godziny??
to niemożliwe tak wyczuć , bo dziecko nie kopie 24h na dobę;-)
 
reklama
Adeczka ja nie liczę... pisałyśmy o tym bodajże na ruchach i kopniaczkach.Ja nawet z gazety cytowałam kiedy się to sprawdza.
 
Witam
Jolek oj tak wczoraj był ciężki dzień w pracy, ale jeszcze jeden dyżur i niedziela wolna.
Adeczka ruchów nie liczy się co godzinę tylko 2 razy w ciągu dnia liczysz czy jest 10 ruchów i maksymalny czas na te 10 ruchów to godzina. Mojej zajmuje to maks 10 minut i to jak ma bardziej leniwy dzień.
 
Dzieki za odpowiedz. Poczytam na ruchach i kopniaczkach. Tez mi cos nie pasowalo wlasnie :)

A.. musze sie pochwalic... ide dzis na 30-te urodziny kolezanki. Ma byc impreza przebierana. Bede grubym ciezarowym diablem :) Wstawie zdjecie jak wyjdzie jakies. Milej soboty wszystkim:-)


posty połączyłam , prosze o łączenie postów:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam się sobotnio, ale jestem tylko na sekundę zameldować, że nie będzie mnie ani dzisiaj ani być może jutro. Możliwe, że w poniedziałek się pojawię, bo mam imprezowy weekend :)

Odpoczywajcie i bawcie się dobrze. Pa
 
reklama
Do góry