reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
uzupełniłam listę(jestem z siebie dumna że się wkońcu zabrałam:zawstydzona/y:;-):-p )
no i taki efekt:
Na liście znajduje się 54 majowych dzieci
w tym:
16 dziewczynek
16 chłopców
1 niespodzianka
21 wstydnisiów

te 21 osob to są te które mi nie podały dokładnych danych niestety:sorry2:
jak co to sprawdźcie i dopisujcie na prv:tak:

jolek opuściły nas.. hehe


 
Ostatnia edycja:
I pewnie część tych wstydnisiów to mamy które się nie udzielają już
dokładnie:sorry:

no ale niech będą...
później się zrobi drugą listę po porodzie to bedziemy dopisywać te osoby które są aktywne i urodziły i się porówna ile nas zostało...

ale te które się udzielają to bardzo bym prosiła o podanie danych :tak:
 
reklama
Witajcie mamusie,. Mam pytanko. Osatnio przeczytalam, ze od teraz czyli od 27 tygodnia ciazy powinno w nawyk wejsc liczenie ruchow dziecka, powinno niby byc minimum 10 w ciagu godziny. Tyle, ze nie wiem, co to dokladnie oznacza. Tzn dziecko przeciez tez spi, lub ma momenty spokojne albo jest tak usytuowane, ze nie mozna nic czuc... Czy wy liczycie ruchy dziecka? Co wy o tym myslicie?
 
Do góry