reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Stynka <przytul> zlewaj kobitę olać ją nie warto się przejmować takimi babsztylami. Swoją drogą OMG 130 kg to mogłaby trochę schudnąć :-)

A tak w ogóle to Dzień dobry'
Zapieprz mam totalny od rana i nie miałam jak do Was zajrzeć :)
 
reklama
gag wsółczuję normalnie... yhhh
ludzie to nie mają żadnego wstydu zachowując się tak a nie inaczej:no:
jak można nie pozwolić ciężarnej zadać tylko jednego pytania....
nie do pomyslenia..

styna współczuję takiego babsztyla..
ja to bym jej chyba powiedziała że niech się cieszy ze sie nią zajmuje bo nikt inny nie chciał:-p;-)
wyluzuj się i ja olewaj:tak:
a na głupie przygryzki nie reaguj wogóle...
takie olewanie bardziej wkurza niż odpowiedzenie tym samym na to samo;-)
 
styna a nie możesz porozmawiać z szefową, wytłumaczyć jej, żeby kogoś innego przydzieliła do tego babsztyla?? Powiedz ile to Cię nerwów kosztuje.
 
Witajcie.

Witam nową mamusię!
Oj Styna współczucia ja to bym ta babę chyba rozszarpała, ale ona pewnie specjalnie Cię prowokuje, Boże nie rozumiem takich ludzi.
A ja jestem już po wizycie i jestem HAPPY.
Pozdrawiam!!
 
styna, olej ją, a jak coś to powiedz przełożonym żeby przydzielili do niej kogoś innego, bo ten gruby babsztyl jest zagrożeniem dla Twojej ciąży...:tak:
 
ale tu dzisiaj pusto:szok:
my bylismy na spacerku , później obiad... no i basen,.
się troszkę zrelaksowałam;-)
więc nie jest mi tak źle:-p

a teraz oidę odpocząć bo coś mnie w podbrzuszu pobolewa.
ale najpierw oczywiście musze nadrobić :p
 
Cześć dziewczyny na trochę mnie wcieło ale już justem. Wątki wszystkie nadrobione!
Na wieczorowo-nocną nudę polecam może KURNIK tam macie wszystkie gry (tysiąc, literaki, makao, chińczyk itp) fajnie czas leci, no i gra sie tam online więc z kim sie tylko chce i pogadać można tylko wystarczy sie zalogować!
Co do wrednych ludzi tacy przy mnie są biedi mam niewyparzoną buzie i nie przebieram w słowach ostatnio w święta jak poszliśmy z mężem do kościoła i wchodzimy do ławki bo są wolne miejsca a taka babka co siedziałą na początku zatrzymuje mnie i mówi ze nie możemy tam siadać bo ona ma te miejsca zajete dla znajomych (pomimo że widziała że jestem w ciązy bo tego nie byłam w stanie ukryć) ale jej tam dałam ze tyeraz to co na zapisy do kościoła czy jak??? A mój mąz tylko mnie ciągnął aby dała sobie spokój. Także nie ma sie czym przejmować ludzie są rózni i pewnie nie raz jeszcze tego doznamy (oby nie)!!! Pozdrawiam
 
Aha Wisienka odnośnie tego Vatu to pytałam sie koleżanek i ich zdaniem to w ogóle nie możecie sobie tego Vatu odliczyć, ponieważ jest to auto zakupione z dotacji a w takim przypadku nie można sobie odliczyć Vatu od takich zakupów, bo to nie są wydatki poniesione z twojej kieszeni. Inaczej by było jak byście za własne pieniążki kupili takie auto to wtedy no problem. Mi też tak coś świtało, że jest to niemożliwe ale nie byłam tego 100% pewna, ale koleżanki utwierdziły mnie w tym przekonaniu. Tak więc niestety przykro mi, ale jest to niemożliwe wcale do odliczenia.
pozdrawiam.
 
hej....podziwiam Was dziewczyny, że mozecie tak ddługo w nocy siedziec i jeszcze raniutko wstać - ja teraz w ciązy to moge spac 10-11 godzin :szok: i wciaz mi mało ;-)
Własnie zjadłam spóżnione sniadanko - ta glukoza tak mnie trzymała,ze w ogóle głodu nie czułam ;-) nadrobiłam was troszkę, ale musze spadac bo wieczorem mamy gosci i trzeba posprzatac i przygotowac cos do jedzonka.

opowiem wam jak się dzis zalałam łzami przez obcych ludzi.....po gluzkozie poszłam zapisac mame na operacje oczu. od listopada próbowałam to zrobic telefonicznie, ale wciąż odsyłano mnie,zeby zadzwonić pozniej bo teraz juz nie ma miejsc, więc sie wkurzyłam i pojechałam osobiście do tego szpitala. byłam tam wczoraj, ale babka w recepcji kazała mi przyjechac dzis, bo dziś będa zapisy, wiec wybrałam się tam po gluzkozie z nadzieją, że uda się mame zapisać. Stanęłam tam w kilometrowej kolejce (na jakies 1,5 do 2 godzin stania), ale usłyszałam kobiete przede mną, że ona idzie stad, bo okazało się , ze juz sie wyczerpał limit miejsc na luty do tej poradni, do której ja tez chciałam. stwierdziłam,ze pojde sie dopytać, żeby nie stać bez sensu i stanęłam sobie obok okienka recepcji - jak ludzie z kolejki mnie zobaczyli strasznie na mnie naskoczyli, że się wpycham bez kolejki, że tak nie można - to im grzecznie tłumaczę, że tylko chcę sie upewnic czy nadal sa miejsca bo nie chce stac na darmo. Twardo wytrzymałam jeszcze te kilka sekund - oczywiście miejsc już nie było :-(Ci ludzie z kolejki na bank widzieli mój brzuszek bo miałm rozpieta kurtkę.....mogli pomyśleć, że w ciaży cieżko stać w kolejce przez godzine czy dwie i lepiej będzie jak sie upewnie - ale nie! - tak darli mordy, że zaraz po wyjściu stamtąd nie wytrzymałam tego napięcia i strasznie się rozryczałam!!! - zadzwoniłam do mamy i do meża i cały czas ryczałam, jechałam tramwajem i ryczałam - uspokoiłam się dopiero po pół godziny. Taka jest życzliwośc dla kobiet w ciąży.....eh...:-(

Już pomijając, że jesteś w ciąży to gdzie jakaś ludzka uprzejmość i zrozumienie? Przecież jak mówisz, że tylko zapytać to im nie zeżresz tej kolejki!. Ale w sumie nie powinnam się dziwić. U mnie jest jedno lab gdzie najczęściej chodzę na badania (bo mają fajne wyniki z bardzo czytelną skalą i poza tym nie pobierają do strzykawek krwi tylko do tego próżniowego). Ale tam jak się idzie to trzeba relanium wziąć i najlepiej popić wódą. Nie dość, żę tłumy ludzi to jeszcze każdy patrzy wilkiem! Zapomnijcie, że puszczą kogoś w ciąży! Jak będziesz proooosić i mieć jeszcze powód typu: śpieszę się gdzieś tam to może. Ale jak wejdziesz to Ci dupę obrobią babsztyle: bo one to w ciąży nie musiały bez kolejki i poza tym to wojna była. Z niemowlakiem też trzeba się prosić i jeszcze się komentarz usłyszy. A najlepsze było jak miałam w poprzedniej ciąży robioną glukozę po 75 bo wcześniej wynik wyszedł na granicy i musiałam być kłuta 3 razy to trzeba przyjść wcześniutko i wejść jako pierwsza osoba, potem po godzinie i na koniec po dwóch. Przyszłam wcześnie ale już system kolejkowy działał ale oczywiście było święte oburzenie jak weszłam z pierwszą osobą mimo, że mówiłam, że ja MUSZĘ wypić to teraz i przy pielęgniarce. Potem sobie dzielnie siedziałam (w poczekalni 3 krzesła) to na mnie krzywo patrzyli, że taka młoda i miejsce zajmuje, nieważne, że w ciąży. Po godzinie poszłam znów na piku i na krześle zostawiłam swoje rzeczy żeby żadna menda mi nie siadła bo piguła mówiła, że mam siedzieć po tej glukozie a nie łazić bo mogę się źle poczuć i wynik może być zafałszowany. Wychodzę, patrzę a moje rzeczy leżą na ziemi a na krześle siedzi jakaś locha. Zatrzęsło mną. Ale tak mnie zatkało na taki tupet, że nawet jej nie opierdzieliłam. Teraz chyba pójdę gdzie indziej.
 
reklama
Gag te stare zaropielce pod pałacem prezydenckim pokazały jakie chore są :wściekła/y: Większości renty powinni pozabierać!!Ja nie mam dla nich litości!! Chodzą do lekarzy dla rozrywki a ciężarna jak i matka z małym dzieckiem nie mszą stać w kolejce. Niech se mówią co chcą! Mój to by takiej powiedział że po co tu stoi skoro i tak niedługo umrze??

Styna poproś o przeniesienie,ja nie dała bym rady mimo uszu puścić tego bełkotu pomimo chęci:no: Powiedz szefowej że ta kobieta specjalnie sie na Tobie wyładowuje a Ty się ostatnio żle czułaś. A jeżeli jej coś odszczekniesz to uważaj żeby nikt nie słyszał;-)

Kamcia będziemy tęsknić

Kama witaj


Ja ostatnio wbiegłam do lab a Pani do mnie:czy ja z kolejki:eek: zamiast powiedzieć że tak to się wróciłam i pytam gdzie ta kolejka?? Kilka osób podniosło ręce. To ja-czy są ciężarne?? Kiwali głowami że nie to weszłam.Kopary zbierali z podłogi:-D






 
Ostatnia edycja:
Do góry