reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Dziewczyny pisałam konkretnie o naszym przypadku!! Tak Zanka każdemu należy sie ten tysiąc natomiast na drugiego nie może nam przekroczyć tych 504zł na osobę, pisałam również o naszym przypadku że do RODZINNEGO bedzie brany dochód za 2009 rok natomiast już do WYCHOWAWCZEGO bedzie już dochód z roku 2010!!!!! Ale jak widać sa problemy ze zrozumieniem!!!!
 
Kamcia - całe szczęście że u Was wszystko dobrze bardzo się cieszę
Poziomki - trzymajcie się kochane i pamiętajcie że myślami jesteśmy z Wami :tak:

Ok ja poczytałam tu i ówdzie ;-) ale wybaczcie nie mam sił już nic napisać tak więc zdam relację jutro ! Buziaki słodziaki !!! :-D :*:*
 
Melduję się późną porą.

Poziomki zmartwiłaś mnie ale to pewnie troszkę strachu tylko i wszystko ok się okaże. Daj znać którejś smsem co i jak żebyśmy nie popadały tu ze strachu.

Kamcia - uff. Tobie też córcia chce tętnice oczyścić z ewentualnych złogów adrenaliną... Grunt, że u niej ok.

A ja się wykąpałam i teraz mnie spanko gniecie ale to przecież nie moja pora! Jeszcze film mamy do obejrzenia :D Idę sobie miętki zaparzyć do dużej szklanki bo mnie ochota naszła.
 
A my po spacerku z psiakiem i właśnie kakao popijam... mnie już też oczka troszkę lecą,ale gdzie jeszcze do spania trochę za szybko :)
 
Cześć dziewczyny. Dzień dobry :-p

Kamcia dobrze, że serduszko bije jak należy, zaopatrz się dziewczyno w te baterie i nie strasz więcej, w razie problemów podsłuchasz dzidzię i spokój. Moja jest teraz ułożona pionowo, główkę na bank ma na górze, do tego pleckami do brzucha i w efekcie kopie niemiłosiernie po kręgosłupie albo pęcherzu :sorry2: Bardzo niefajne.

Poziomki mam nadzieję, że to tylko ćwiczenia, czekamy na wieści od ciebie, tylko dobre!

Ja za to od kilku dni jestem kompletnie bez życia :nerd: Nie mam na nic siły ani ochoty, ludzie się do mnie dobijają wszystkimi komunikatorami, obrażają się a mi się nie chce, dajcie wy mi wszyscy święty spokój... Do tego coś pobolewa mnie brzuch, takie bolesne, nieprzyjemne naciąganie, do tego krzyż coraz mocniej, codziennie muszę masować. Czuję się gruba, brzydka, nieprzydatna i bardzo zmęczona.

Kiedy ten maj...
 
Hope no coś ty...po Tobie się deprechy nie spodziewałam :-p Tak na poważnie to olej wszystkich masz takie dni i niech cię ugryzą w d***. Ja też nie zawsze mam ochotę na kontakt ze światem i trudno inni muszą to uszanować!!
 
Hope bidulo ... Nie jesteś gruba, jesteś w ciąży. Mnie ostatnio denerwują jak pytają czy brzuch już mi urósł. A ja nie mam brzucha jasna cholera JA MAM CIĄZĘ! Brzuch mam mój A od żarcia i piwa :p

A życie mnie nawet dzisiaj ogarnęło bo posprzątałam sobie mieszkanko (jutro pomyję podłogi jak sama będę), zrobiłam 2 duże prania, nastawiłam i opróżniłam 4 razy zmywarkę. Jak na mnie to wręcz harówka :D
 
reklama
dzięki dziewczyny..

no i patrz hope.. wiedziałam ze miałam coś kupić dzisiaj i mi z głowy wyleciało:wściekła/y:
a to ta nieszczęśna bateria...
yhhhh
jutro poszukam w mieścinie... może i się coś znajdzie....
 
Do góry