reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Alex miejmy nadzieje, ze im tam wszystkim razem dobrze, choc marne to pocieszenie. Ja nie mam babci i dziadkow od lat i strasznie sie ciesze, ze moja corka ma i bedzie ich pamietac choc niestety nie sa juz w komplecie, bo mojego taty brakuje. Mysle, ze zarowno dla nas jak i naszych malenstw dziadkowie to cudowny wynalazek :-)
 
reklama
Współczuję gorąco Alex, zwłaszcza, że byłaś tak związana z Babcią. Trzymaj się ciepło!:unsure:

Styna, a mówiłaś, że wolałabyś jednak tego śledzika? :blink:
 
Tak mówiłam, po marudzeniu w końcu przynoszą i śledzika, ale nagadać się muszą. A to przecież ja najlepiej wiem na co mam ochotę.
 
Alex przykro mi bardzo z powodu Babci.
Troche rozumiem co czujesz...
Sama mam taka ukochana Babcie, ktora w moim dziecinstwie kochalam bardziej nawet niz Mame :( i do dzis umiem szczerzej z Nia rozmawiac niz z mama, moja Babcia zyje, choc ostatnio plakala jak dzwonilam powiedziec o Fasolce, bo martwi sie czy my sie jeszcze zobaczymy... :( ot, gorsze strony zycia na emigracji...
czy zdazylas powiedziec Babci o Waszej Fasolce? jesli nie, to nie martw sie, Ona i tak juz wie :)

styna ale masz dobrze :) korzystaj i wymyslaj na co tylko masz ochote, w koncu to prawo naszego stanu! hihi

Taja a gdzie Ty mieszkasz? gdzies kolo Londynu, czy raczej w inna manke?
 
Witam wieczorową porą.

Alex - wyrazy współczucia. Nasze Maleństwo też jest z moim Ukochanym Dziadkiem w Niebie. Brakuje mi ich obydwojga...

Wracając do wcześniejszego tematu witamin, to na dzisiejszej wizycie lekarz polecił mi Pharmaton Matruelle, jest sporo tańsze od Feminatolu DHA a ma podobny skład, więc posłucham mego gina i kupię (nie wiem jeszcze tylko czy w internecie czy w realu).

Życzę Wam dużo zdrówka. Mnie też coś bierze, od wczoraj zajadam się czosnkiem, aż już nie mogę na niego patrzeć. Ni i jestem na tyg. L-4.

Spokojnej nocy :-)
 
Ja też dostałam próbki tego Pharmatonu od lekarza ale akurat w aptece nie mieli więc kupiłam coś innego bo śnieżyca była i nie chciało mi się szukać w innej aptece. A ile za niego sobie liczą? Ja kupiłam jakieś witaminki z dha za 35 zł. ale ten pharmaton ma więcej składników. A najlepsze, że to duża tableta ale fajnie się połyka bo śliska się robi i ma czekoladowy smak :happy: Przynajmniej ja czułam że to czekoladowy :zawstydzona/y:
 
Hej, ja juz wstalam ale ciezko oj ciezko, nos zatkany, oczy pieka, to chyba wynik wczorajszych zakupow, bylismy wczoraj kupic soc na dzisiejsza parapetowke i zajezdzalismy do 3 sklepow i za kazdym razem gdy wychodzilismy z kazdego z nich to trzeba bylo odsniezac i skrobac auto, tak wczoraj kotlowalo, ze hej. chyba trzeba zaczac czosnkowa kuracje, kupilam tez sobie zurawine do picia, bo mam jakies lekkie bakterie w moczu...eh...nie chce byc chora :-(
 
reklama
Jakoś nas ta zima nie lubi i sprzedaje nam zarazki. Ja zasmarkana oczy łzawią głowa boli jakoś nie mam mocy się ruszać:(
 
Do góry