reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Witajcie majóweczki!!! Ja od kilku zaledwie dni wiem że jestem w 7 tygodniu.. :) No już chyba początek 8 według lekarza. Ostatnią @ miałam 26.07! Już kocham moją fasolkę choć jestem pełna obaw, ale to chyba normalne przy pierwszej ciąży. Mam 24 lata i myśle, że to cudowny moment. We wtorek ide na badania a w czwartek na drugą wizyte. Mieszkam za granicą i troche się tym wszystkim przejmuję, ale na pewno wszystko będzie ok! Pracuje teraz nad moim suwaczkiem ale coś mi nie wychodzi. Według lekarza termin mam na 10 MAJA a jak wpisuje na suwaczku wychodzi zupełnie inaczej.. lekarz sie pomylił? GRATULACJE DLA WSZYSTKICH PRZYSZŁYCH MAM A W SZCZEGÓLNOŚCI MAJÓWEK!!!
 
A jeszcze jedno, dziewczyny boli brzuszek... wszyscy mówią, że to normalne bo macica sie rozrasta itp. ale boli czasem mocno, wiecie może jak sobie z tym radzic? Słyszałam o no-spie, że można jeść w czasie ciąży gdy boli brzuch..
 
Julisia trzy testy nie mogą się mylić, poziom hormonu masz wysoki. Pytanie czy to co wzięłaś za miesiączkę było nią faktycznie, czy to po prostu krwawienie które zdarza się w pierwszych miesiącach ciąży, czy to było poronienie jednego zarodka z dwóch czy wczesne poronienie. Ja obstawiam to pierwsze ;-) Trzymam kciuki, żeby jednak fasolka sobie zamieszkała ale to może potwierdzić dopiero gin więc nie pozostaje nic innego jak czekać i być dobrej myśli :-)
Beta dużo ci powie pod warunkiem, że powtórzysz ją po dwóch dniach, żeby ustalić jak wrasta (lub opada).

Sroczka u nas lekarze polecają no-spę i wiele dziewczyn zażywa. Pobolewanie faktyczni jest częste, o różnym nasileniu, ważne, żeby przy tym nie krwawić :-) Inaczej konieczna jest wizyta u gina. Podobnie gdy bóle są regularne jak skurcze porodowe.
 
hej sroczka 24. - wiesz ja mysle że coś źle Ci policzył ten lekarz ale może w Grecji< jak się domyślam> są jakies inne zasady:)
W każdym razie nie wiem czy nospa to dobry pomysł???Przeciez działa silnie rozkurczowo. Ja nie mam żadnych boli i wogole mało co czuje dlatego sie troche martwię ale strasznie bolą mnie piersi.
W pierwszej ciązy tez mnie bardzo bolało,wiem ze bezpieczny jest paracetamol, bo mam koleżnake ktora miala operację w ciąży i jest na nim non stop:)
:)
 
Hej dziewczynki
Ja biorę no-spę, bo mnie brzuch boli. Mam tyłozgięcie macicy i dlatego mam bóle, bo macica się podnosi do góry-tam, gdzie prawidłowo powinna być.
sroczka witaj!
sylviontko ja też strasznie się kłóciłam z mężem przy Wiktorze. Zwłaszcza na samym początku ciąży i po porodzie. Teraz powiedział, że jak tylko zacznę to mnie spakują i idę mieszkać na miesiąc do mamusi hehe Ale jakoś teraz jest OK. Nie kłócimy się, wszystkie moje zachcianki przyjmuje na razie bez żadnego ale. hmm zastanawiam się jak długo będzie tak dobrze...
Julisia trzymam &&&&&&& za wizytę i gratulacje!!! Daj znać po wizycie!
 
Hejka nowe mamusie :-D

sroczka24-
ja ostatnią Om miałam 28lipca i mi lekarz wyliczył termin na 5 maja więc Tobie teoretycznie powinien wyliczyć na 7 maja tak mi się wydaję ;-):tak:
Julisia- na pewno testy się nie mylą teraz czekamy na wieści od lekarza


U Nas dzisiaj słonecznie ale chłodno , niestety trzeba się już powoli żegnać z latem :-(
 
Witajcie Wszystkie :)!

sroczka24 - ja tez 1 dzień cyklu miałam 27.07 i wyliczyłam sobie termin porodu (licząc od @ i od owulacji) na 4-6 maj, komputer wyliczył mi na 5.05, więc wszystko w granicy błędu. A co powie gin - dowiem sie 30.09.

Miłego dnia życzę, bo pewnie nie będę miała czasu zaglądać dziś ;)
 
reklama
Cześć majóweczki:-)
Wpadam się przywitać i jeśli pozwolicie chętnie się do Was przyłączę:-)
Właśnie wczoraj zobaczyłam na teście upragnione II :-):-):-) To będzie mój drugi dzieciaczek:tak:
Mam termin na 26 maja:tak:
Mieszkam w Irlandii więc do tej pory raczej na Mamach z Irlandii się udzielałam:tak:
Troszkę potrwa pewnie zanim "Was" ogarnę ale mam nadzieję,że dam radę:tak:Jedną majóweczkę stąd już znam;-)Hello,ViKamciaG:-D
Lecę teraz z moimi chłopakami na zakupki,miłego weekendu życzę:tak:
U nas pogoda nieciekawa:confused2:więc chyba na zakupach dzisiejsze wojaże się zakończą:sorry:
 
Do góry