reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Czesc Dziewczyny :happy:

Widze, ze wiekszosc z Was ma juz pociechy... My jeszcze nie i to bedzie Nasze pierwsze Szczescie...
Jutro chyba pojade z Mama na dzialke do Babci na grzyby... a teraz ide wlasnie do kuchni po pomidorowa:happy::happy::happy: MMMM pycha

Jak sie czujecie dzisiaj?
 
ja sie czuje dobrye, troche glowa ponbolewa... ale to typowz dla mnie objaw ciazowy...:sorry2:
niestety , no i siedze , w domu wszyscy spia...

niedawno jak bylam w ciazy z Vi tez byla moim pierwszym dzidziusiem:-D a teraz prosze .... mama z doswiadczeniem:-D


Ooooo Misia widze ze jestes swierza mezatka ..,...

moje gratulacje.....
 
To ja nie wiedzialam, ze bol glowy tez moze byc objawem. Tez mnie boli glowka:-(
moze byc, przynajmniej w moim przypadku jest...
poza ciaza nie bolala mnie glowa przez conajmniej 7 lat (bez kitu) a w ciazy co 2 dzien...po ciazy tez nie bolala juz wogole
a teraz tez zaczela mnie bolec 3 dni temu , i dzisiaj znow....
wiec jak dla mnie to typowy objaw ciazowy:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Dziekuje Bardzo :-) Nawet nie wiem kiedy minely te 2 tygodnie :-) Tyle rzeczy sie na raz wydarzylo, ze:szok::szok: ale jestem Prze Szczesliwa!!
 
Dziewczyny czy Was też tak bardzo bolą piersi? Najgorzej jest w nocy jak chcę się przewrócić na drugi bok to się budzę:szok:


--
Podpowie mi któraś jak wstawić suwaczek? Na BB jakoś nie umiem, sam link do grafiki mi wyskakuje;/ Z góry dziękuję.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czy Was też tak bardzo bolą piersi? Najgorzej jest w nocy jak chcę się przewrócić na drugi bok to się budzę:szok:


--
Podpowie mi któraś jak wstawić suwaczek? Na BB jakoś nie umiem, sam link do grafiki mi wyskakuje;/ Z góry dziękuję.
wybierasz suwaczek jaki chcesz i kopiujesz kod bb code albo forum a u nas w panelu kontrolnym wstawiasz sobie w sygnature , wklejasz w okno co masz i robisz podglad , jak bedzie suwak to wyszlo;-)
 
reklama
Do góry