reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Dziewczyny!
nie poszłybyście sobie na jakaś imprezę ???
Ja mam straszną ochotę i tęskno mi za imprezowymi czasami przed ciążą :-(
jakoś dzisiaj mnie tak wzięło, buuuu !!
 
reklama
ja pewnie też, tym bardziej że nie palę no i miałabym doła jakbym widziała te laski roznegliżowane :D
chodzi mi tylko o fajne imprezowe wspomnienia a jak pomyślę gdzie tam do kolejnej porządnej imprezy to... masakra !!!
Ech...


czemu tutaj takie pustki dzisiaj są???
czy ja o czymś nie wiem ??
:-)
 
Mi się też czasami tak strasznie zachciewa na imprezę pójść poszaleć do rana.:tak:Ale jestem przekonana że ledwie bym się tam pojawiła zapragnęłabym być z powrotem w domu. A tu by trzeba jeszcze wrócić, śmierdzi fajkami, obrzydliwe kible, kolejki..:sorry2:
 
ale żeby aż tak ??

I co ? Po nocach w weekend też nie konwersujecie???;-)

Ja cały weekend spędziłam sama w domu bez chłopa, chciałam Was nadrobić no ale nie było z kim ;-)
 
Zanka ja też sama mój wczoraj o 17tej wrócił,a dziś po 16tej. Teraz rosołek mi gotuje, bo żołądek mnie boli i nic mi nie pomaga, a teraz to już nawet głodna jestem :(
 
reklama
Do góry