reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Widzę że spać nie możecie:-D Mnie dopadł ogromny głód i zrobiłam sobie spagetti z muszelkami i pampuchy z dżemem i mleczkiem mmmmmmmmmmmm

Jolek przypomniałas mi o pościeli:-p

Marzenka ja też mam takiego duszka na ramieniu co mi spokoju nie daje:tak:
Niezła imprezka mnie ominęła:-D szkoda może innym razem się załapię:-(
 
Ostatnia edycja:
Witam Was nocne marki:p
Mnie tam Wasze nocne pogaduchy nie denerwuja, rano tylko wstane to odpalam kompa, zeby poczytac co tam naprodukowalyscie:) Zawsze sie usmieje:) Wczoraj strasznie mi sie podobalo jak sie jolek z kamcia dogadujecie:tak: o strzyrzeniu malej maszynka:-) i o stawiajacym sie brzuszku...:-D
Co do wicia gniazda to niestety i mnie juz dopadlo... Moj P. juz pomalu ze mna nie wytrzymuje:D
 
reklama
Do góry