reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Z tego, co wiem w Anglii nie dostaje sie kosmetykow na dzieci, ale dostaje sie tak zwany Child Benefit, ktory nalezy sie prawie kazdemu i nie jest to mala kwota. Moze zawrotna tez nie, ale w porownaniu z tym, co Polska proponuje to sporo. Poza tym chyba ciuszki sa tansze, wiele promocji na pampersy i inne potrzebne rzeczy. Dostaje sie sporo voucherow na poczatek wiadomo, ze to nie ratuje zycia, ale sie przydaje. Fajne jest to, ze matka w ciazy az do ukonczenia pierwszego roku zycia dziecka moze korzystac z darmowej opieki dentystycznej oraz z darmowych lekow. Co sie jeszcze nalezy pewnie dowiem sie z czasem, ale i tak nie wyglada to najgorzej. :)
 
reklama
Poprosiłam M żeby po mnie przyjechał i zawiózł mnie do lekarza a dziewczynki do babci.Znowu mnie złapał bolesny skurcz i wole dłużej nie czekać:no:
 
Poziomka spisz telefon do któreś z nas i skrobnij smsa żebyśmy wiedziały co się z Tobą dzieje! Trzymam kciuki i czekam na wieści.
 
Kamcia Ty zmykasz o tak wczesnej godzinie???? Muszę zapisać tą datę :-p:-D
zapisz bo warto:-D ale sobie odpoczęłam trochę ....:-p
gag Moj M tez powoli wymieka i mowi ze do porodu wytrzyma ale ani dnia dluzej hihi;) On znowu nie moze patrzec jak ja zamiast sniadania to pol czekolady zjem a pozniej musze jeszcze loda kakaowego, a dopiero jak zaspokoje potrzeba zabieram sie do sniadania:)

Kamcia I jak tam sie dzis czujesz? i Jak dzidzia

Uffff ja całe szczęście nie mam takich jazd bo pewnie sama ze sobą bym nie wytrzymała:dry:

Kamcia ja tu czekam na Ciebie i na recenzję filmu.

Hejka :-)

U Nas nic nowego... :-)

Nie wiem jak u Was ale u Nas światełko do nieba było bardzo piękne!!!! nawet na koniec były fajerwerki w kształcie serc i zaraz po nich takie wielkie zakończeniowe BUM z tych dużych takich złotych kul no super hihihi cieszyłam się jak dziecko :tak::-D

Kamcia- no właśnie kobito czekamy na wieści co u maluszka ? :tak:

Jolek za te okna to powinnaś kopa dostać!!!!:no:

Kamcia i co????


jestem
nie byłam w szpitalu , bomżeby jechać do szapitala musi mnie umówić GP
ale byłam u GP...
nie dość że powiedziałam ze ja chcę tylko dpo pielęgniarki to czekałam 1,45h na to zeby pielęgniarka zaczęła przyjmować:baffled: do tego jeszcze 30h na moją kolej...
dokładnie mnie wymacała po brzuchu no i długo słuchała serduszka czy czasem nie zwalnia się tempo bicia... ale wszystko ok , i serduszko bije mocno i idealnie:tak:

a mała nadal nie chce kopac:sorry2: ale mówiła że jest tak ułożona że mogę nie czuć , wiec to pewnie cały powód:tak:
ciesze się że wszystko ok, kamień spadł mi z serca....

Kamcia pewnie znowu się wybrała na miasto bo w piątek chyba wszystkiego nie pozałatwiali ( tak mi się coś po bani bije,że coś pisała) i znowu wieczorem zawita. Dziewczyny bez paniki na pewno wszystko u niej dobrze.

Co do becikowego to słyszałam ,że Jedno płaci ZUS a o drugie w opiece się można starać ale tam to już chyba dochody trzeba przedstawić i są limity

:tak::zawstydzona/y: byłam jeszcze zapłacić podatek drogowy a że kolejka jak stąd do Wa-wy to się nastałam:blink: no a przy okazji wskoczyłam do eklepu po łapciuszki fajne:-p bo ostatnio nie było rozmiaru , no i do kumpeli na kawke , bo musiałam małej dac obiadek..
ale już jestem....
dzięki że tak się o mnie martwiłyście :*:*:*:*:*

aha edit
jeszcze musiałam obiad zrobić zanim weszłam bo byłam taka głodna... że nie mogłam wytrzymać :p
no i zjadłam moje śledziki z ziemniaczkami ... mniaaaaam
 
Ostatnia edycja:
To troche potrwa bo M bedzie za jakies 2 godziny a potem musimy jeszcze do Wawy dojechać.Miałam jechać jutro ale jestem strasznie niespokojna
 
Poziomka pisz bynajmniej do mnie o każdej porze!!! Ale co będziesz się jeszcze gdzieś wbijała w nocy na pogotowie czy dopiero jutro do swojego gina????

Kamcia miło że już jesteś i cieszę się,że jest wszystko dobrze z Tobą i maleńką :)
 
Ja mam gina w szpitalu to i tam od razu pojedę. Nie chce czekac bo i tak nie usne a jak M wezwą do roboty to będe musiała autobusem jechać a to mi się nie uśmiecha

Kamcia kamień z serca:-)
 
reklama
No jasne to korzystaj, lepiej sprawdzić jak najszybciej czy wszystko w porządku ... czekamy na wieści
 
Do góry