reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Hej:-)
my juz bajki ogladamy od 5:30...
jak ja prgane sie wyspac...

pogoda dzis nie ladna, niby nie leje ale bardzo zachmurzone, jeszcze bardziej niz wczoraj.
z tymi dzieciaczkami to tak jest, ja tez nigdy nie wiem jak malego ubrac. zakladam mu raczej chustke na glowe i cienka bluze, narazie jeszcze nie ma upalu zeby przesadzac z rozbieraniem:-)

styna swietna majoweczka u Was bedzie:-) a fryzurka koniecznie sie pochwal:-)
 
reklama
Hejcia :-)

Młodzian śpi , starszak u moich rodziców , Dasiu ( mój mąż) w pracy ,a ja zrobiłam już ciacho , przygotowałam pulpeciki te co kiedyś wrzucałam na apetyt tylko zamiast mozzarelli dałam zwykły żółty serek , zaraz jeszcze obiorę ziemniaczki i wstawię niech się wszystko piecze :) a ja sobie w tym czasie wypiję kawkę :) bo chatkę też mam już posprzątaną :))
pogoda pod chmurką ale nie pada :)

po południu jeszcze nie wiem co robimy ale na pewno "coś" hehe ;-)

Buziaki kochane i miłego weekendu :*

Aniu- a nie możesz powiedzieć mężowi żeby to on zajął się małym ??? należy Ci się w końcu porządny sen prawda!
 
Hejka!
Nas też nie było bo powyludniamy siedzimy na dworze a wieczorkiem to padam jak beka.
U nas wszystko ok, Oli juz zdrowy. Jeśli chodzi o wizytę u alergologa to mamy eliminować niektóre pokarmy i zobaczymy co dalej. Pani dentystka wyczyściła Oliemu te szare jedyneczki specjalna pasta i ma już bialutkie, a szare miał po tym lapisie. Tak sobie myślę że jak bysly je polapisowali 4 razy to mialby je czarne, dobrze ze zmieniałm stomatologa i lakierowanie wg niego wystarczy na razie.
Byłam tez u gina, wszystko ok, fasolka pięknie do mnie juz machała, wg okresu ciążą jest o tydzień młodsza,a według zapłodnienia bo wiem kiedy wpadliśmy jest normalnie idealna co do dnia. 13 maja jedziemy do Łodzi więc zobaczymy jaki będę miała prezent urodzinowy, mam nadzieję, że maluszek zrobi mamusi prezent i pokaże jakie ma piękne nereczki.
Aniu dobrze Cie zobaczyć, ciesze sie, że już jesteś po chemii. U nas pobudki sa o 6 rano;) A kładziemy się po 20.00-20.30.
 
Hej laseczki. Jak tam weekendzik mija. U nas od rana chmurzyska ale już świeci piękne słonko. Młody właśnie wstał z drzemki zasikany na maksa. To dlatego że tata kładąc go spać zapomniał pieluchę założyć:/:/

Futrzaczku a gdzie teraz D pracuje?
Ja zapomniałam pisać że mój M też w nowej robocie. W starej chwilowo przestój więc poszedł do innej firmy na trochę niby za niższą stawkę ale lepsze to niż niewiadomo ile ma w domu siedzieć (za siedzenie w domu nikt mu nie płaci). Raczej tu zostanie bo w tej obecnej firmie ma szansę na wyjazdy co za tym idzie większa kasa wpadnie z wyjazdów. W starej robocie dalej koleś płaci z opóźnieniem i na raty więc gadam M że nie ma raczej co tam wracać.

Alex wierzę że wszystko będzie dobrze z dzidzią:) Fajnie że już do mamusi machała:)

Aniu za to w bajkach jesteś na bieżąco:):):):)
 
witam się żurawinowym reddsikiem :))

Mężulek z moim siostrzeńcem pojechali do d brata , miałam też jechać ale zostałam , nie będą tam długo więc spoko :)
jednym okiem oglądam x factor :)

Joluś- załapał się na duży wykop i jeździ u ojca dalej , już zaczęliśmy wysyłać cv a tu taka niespodzianka :) zobaczymy na jak długo ale wolę póki co aby jeździł na miejscu jak jest możliwość, bo jednak zagranica mnie przeraża... a dokładnie ta rozłąka...
a u Was to dobrze że M zmienił robotę jak tak w ciula rżnęli... trzymak kciuki aby wszystko się ułożyło :) a kochanie jak tam u Ciebie zdrówko ?

a co u Was laski , co porabiacie dziś ??
 
cześć laseczki,
wpadam dzisiaj do Was, bo moje przystojne maleństwo (he he ;) jeszcze kima(!)
piję poranną kawkę i obmyślam plan, czy jechać z małym nad jeziorko(właściwie nad zalew) czy poprosu isc na plac zabaw, bo pogoda jest boska, piękne słońce :-))) jak jak kocham jak jest cieploo
mam nadzieję, że mnie jeszcze trochę pamiętacie, no ale w tygodniu to nie mam czasami czasu odebrać poczty prywatnej, a co dopiero na bb siedzieć:/

co do ubierania dzieciaka- to jak jest teraz taki aktywny to ubieramy jak siebie, czasami tylko czapka dodatowo,ale teraz to tylko takie cienkie(z zeszłego sezonu mamy i pewnie jeszcze ponosi, bo kupiliśmy rozmiar 2-4 lata ).Czyli polar, albo bluza i wiatrówka.

Alex ale Ci zazdroszczę :))) tej małej fasolki
jolek fajnie, że M ma nową pracę, oby się wszystko układało w dobrym kierunku.
 
Ostatnia edycja:
hej jak leci u was ??
u mnie czas normalnie tak zapiernicza że szok :-)
ogólnie wszuystko ok..jak jest ładnie to siedzimy na dwoirze całymi dniami jak zimno malujemy wyklejamy :-) i mamy frajdę :-)

dzisiaj Vi wpadła na super pomysł !
chciała sprawdzić czy ciuchy się spuszczają z wodą ....
jak słyszałam 3 raz z rzedu prawie dźwiek spłuczki poszłam zobaczyć co robi a w sedesie leżały jeansy Emi :szok: a moja kochana córeczka stwierdziła że nie chcą spłynąć z woda , bo tamten ciuszek spłynął :szok: nie wiem co spusciła ale widac coś małego może majtki moze skarpetki :-p i takie mam dziecko kochane :-D a spodnie musiałam wyłowić :-p

Andzia ciesze się że po chemii jesteś !!!!!
futrzaczku fajnie że u was już tak cipło... potrzymała was ta zima w pl :/ masakrycznie
alex a czemu miał lapis i lakierowane ząbki Oli ??


o mało do nadrabiania widze że wszystkie tylko wpadają na chwilę.... ehhhh
 
Witam się poniedziałkowo:-)
Weekendy tak szybko lecą, ale na pocieszenie tydzień też szybko leci:-)
U mnie weekend ok rodzinny, małe zakupki i super.

Jaipur jak super, że zajrzałaś, buziole dla Ciebie *
Vi to masz pomysłową córcię:-D
Joluś ciesze się, że się z pracą poprawiło, trzymam kciuki oby tak dalej
Futrzaczku ja często robię te Twoje pulpeciki. Marti zajada jak szalona.

Nie mam pomysłu na obiad na jutro, zapomniałam wyjąć mięso z zamrażarki i nie wiem co mam wykminić.
 
Witajcie Dziewczyny :-)
W końcu weszłam na bb. Ciągle coś się dzieje, ledwo się wyrabiam.
Wczoraj zorganizowaliśmy Krzysiowi urodzinki i od dziś zwalniamy obroty. Wkleję potem jego tort urodzinowy.
Młody też widać wykończony, zaskoczył mnie, usnął przy zabawie :szok:
 
reklama
Cześć kobitki. Słońce u nas piękne, mieliśmy być właśnie na podwórku ale młody zasnął:/ Obiad się gotuje.
W tamtym tygodniu przyszedł mi poradnik o mojej chorobie z jadłospisami gotowymi więc od dziś zaczynam dietkę. Poczytałam trochę i nie ma bata muszę schudnąć i trzymać się diety żeby nie mieć ataków. W dodatku ta moja choroba może wywołać masę innych chorób więc muszę zacząć coś działać bo chcę żyć bo mam dla kogo.

Futrzaczku
sobotni wieczór widzę sympatyczny miałaś:) Ja cały weekend zamuliłam. Chodzę ostatnio jakaś niedospana, nie wiem czemu bo przecież śpię normalnie.

Jaipur super,że pamiętasz o nas, tak zapracowana jesteś że na kompa brak czasu??

Ypra kochana super,że jesteś.:)

Basiekk weekend leci szybko i tydzień też zleci szybko (bynajmniej mi czas płynie biegusiem)
U mnie dziś na obiad jarzynowa (bezmięsna) i zaprawiana mlekiem. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Chłopaki jedzą dziś ze mną. Trochę czasu minie zanim się nauczę gotować na dwa sposoby,dla mnie i dla nich.
 
Ostatnia edycja:
Do góry