reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Hejka. My się powoli szykujemy do lekarza. Kaszel niestety męczący co za tym idzie nocka kiepska:(

Lepi załapałam się na tą akcję DO RE MI dostałam nawet dziś paczkę ale kompletnie nie wiem o co w tej akcji chodzi. muszę się potem wczytać.
Zdrówka dla Zosi.

Matusia zaglądaj częściej i dawaj zdjęcia małego szalonego golasia bo ciotki stęsknione za Majcią a i dawno nie widziałyśmy Matiego.

Basiek powodzenia w wybieraniu farb . Podzielcie się z małżemy ty wybierasz do jednych pomieszczeń kolor a on do innych (np do garażu
:-D)

Madzik wstrętny jest ten róż i kompletnie nie pasuje do gumolitu na podłodze i brązowych dni.

Maja to Polcia nadgodziny robiła w żłobku :) Kosmetyczka, zazdroszczę.Mi się marzą piękne długie paznokcie,ale kasiory brak na taki luksus.

Poziomka taka chętna młoda do pokazywania:) Jak tam imię już wymyślone? A dziewczynki się cieszą że siostre będą miały ??
 
reklama
Witam
Zimnooooooooooo nawet nie wychylamy nosów z domu dzisiaj:crazy: `Kurcze mam nadzieję że nic się nie zaczyna dziać ale od soboty strasznie więzadła mnie bolą wogóle całe pachwiny szczególnie jak chodzę to masakra. Na domiar złego macica mi się stawia. Zaczyna mnie to martwić ale robię dobrą minę do złej gry i dużo odpoczywam i staram się nie myśleć o tym aby się dodatkowo nie stresować.
 
poziomkli gratuluję córeczki :-)
lepi współczuję :-( oby Zosia szybko wysdrowiała
a co do gaci na głowie moja Vi tak się lubiła "ubierać " :-p haha potrafiła z szuflady mi 10 par gaci wyjąć i założyć na szyje :-p



buyłam dzisiaj u klekarza , Vi ok już z emmą w czwartek lub piatek mam kontrol
za to ja mam zapalenie ucha :/ i antybiotyk ! kolejna rozłożona :-(

a tak w ogóle mnie z tym uchem do laryngologa powinni wysłać bo często mnie boli to samo ucho :/
 
Styna piękny brzuszkowy domek:) A ten pistolet w tle to na męża?? :p

My dziś też byliśmy na kontroli i osłuchowo jest ok, dostaliśmy tylko syrop na ten męczący kaszel.
 
Jolek haha to zapalniczka kupiłam P bo on lubi takie gadżety, i jak leciałam z Nadią (miała 6 miesięcy) to na lotnisku musiałam się grubo tłumaczyć bo wygląda na autentyk jest metalowy i dość ciężki no i na scanach wyszło im że wiozę prawdziwą broń. Na całe lotnisko z imienia i nazwiska mnie wołali. Taki wstyd że szok.
 
He he gatki pełne pewnie miałaś:) Oni już pewnie antyterrorystów wzywali a to tylko zapalniczka :-D Twój P pali czy tylko kolekcjonuje??
 
reklama
Hej hej :))

Styna
- nie zły numer z tą bronią :-D choć wtedy pewnie Ci do śmiechu nie było :-p brzusio śliczny :)))
Joluś- ja też dostałam dziś paczkę z Doremi :tak::-) , dobrze że już osłuchowo ok , oby teraz szybko ten kaszel odpuścił :tak:
Kamcia- zdrówka! i rzeczywiście często łapiesz to zapalenie ... może rzeczywiście spróbuj podejść laryngologa , dobrze że z dziewczynkami już lepiej :)


jejku co tam jeszcze ...nie pamiętam :D kochane nie obrazicie się prawda :*


u Nas ok , Szymcio dziś był w "Słodkim czary mary" i sami robili lizaki - zadowolony że ho ho :))
Filiś też należy do golasiów :-) a i łobuziak z niego konkretny już , potrafi sam odpiąć się z krzesełka , buntuję się , wymusza ehhh mały terrorysta :-D;-)
 
Do góry