reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Cześć Dziewuszki:-D
Zgaga....mleko pomaga na chwile lepszy jest kefir albo renie(czy jakoś tak) migdały też są fajne ale ile ich można jeść:dry:
Imbir pomaga nawet w herbatce (taki starty najlepiej) lub cuksy imbirowe:-p

Wczoraj mi się potwornie kręciło w głowie,na szczęście nie musiałam nigdzie wychodzić

A to moja bestia:-D
bul 046.jpg
 
reklama
Wiecie co mój D to mi teraz cisnienie podnósł, w sobote ściagłam sobie mnóstwo kolęd i piosenek świątecznych no i teraz coś mnie naszło żeby to podłaczyć po nasze nowe kino domowe a on mi na to że chyba mi sie w główce przewraca że sobie kolędy już właczam!!! że to niby za wcześnie!! ufff
 
melia przykro mi,że teściowej się nie udało, następnym razem na pewno będzie lepiej

marzena- cuda, po prostu cuda:)

poziomki bestia przesłodka, a ten przygryziony jęzorek:):)

ivana to kiedy według Twojego jest dobry czas na słuchanie kolęd ? może tylko w wigilie?

A mi mój M odebrał po pracy wyniki badań i z tego co wnioskuję to mam anemię:( obniżone erytrocyty, hemoglobina i hematokryty. Zobaczymy co jutro od ginki ciekawego na ten temat usłyszę
 
Witam sie po przeprowadzce.... Na szczęscie już wszystko urządzone więc święta możemy organizować.... Niestety wczoraj miałam mały wypadek. Wychodziłam z salonu telefonowego i przed wyjściem był lód i oczywiście zaliczyłam lądowanie na dupce, o tyle nieszczęśliwie że uderzyłam o schodek, boli mnie teraz strasznie i w nocy spać nie mogłam. Po upadku ludzie wyskoczyli z tego salonu bo chcieli po karetkę dzwonić (jedna pani z obsługi wie że jestem w ciąży), ale powiedziałam im żeby dali spokój bo dam sobie radę... Mam nadzieję że z Kropkiem wszystko ok, ale nie zauważyłam żadnych upławów albo bólu brzucha więc chyba wszystko dobrze....
:-(
 
jolek nie martw sie zawczasu, może nie jest tak źle.
Ja dzis pomagalam mamie w jej sklepiku i dlatego mnie do tej pory nie bylo. Ale powiem Wam ze ciezko mi tak 8 godzin wysiedziec lekko pracujac... Takze podziwam te z Was, ktore do tej pory pracuja.
Poruszalyscie temat komunikacji miejskiej, ja nie mam tego problemu, bo w moim miasteczku z jednego konca na drugi mozna dostac sie pieszo w conajwyzej godzinke:-)
 
reklama
Witaj karolka:)
No wypadek nie ciekawy, ludzie wyskoczyli bo dobrze wiedzą,że mogłabyś podać ten salon o odszkodowanie. Jestem ciekawa czy nie złamałaś kości ogonowej, to niestety goi się długo bo raczej gipsu się nie da założyć. Uważaj na siebie i dzidziusia. Na pewno z nim wszystko w porządku:)
wisienka zbytnio się nie martwię, poczytałam trochę na necie i muszę urozmaicić sobie dietę w pewne produkty, czekam co mi jutro ginka powie bo nie chciałabym zbytnio łykać jakiś tabletek.
 
Ostatnia edycja:
Do góry