reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

No dobra, to ja nie będę gorsza i przedstawiam Wam moją "groźną" ;)))) kicię, którą uwielbiam nad życie ;) Oto Lucicita, Lucinda, bądź dla niektórych poprostu Lusia ;))) DSC05060.jpg
 
reklama
melia fajna fotka :-D wlasnie tez mialam pytac czy mamy trzymac kciuki za tesciowa :D
moj chlop kupil sobie nowy wynalazek i teraz jak wraca z pracy to tak jakby go nie bylo...bawi sie jak dziecko :-)
takze mam duuuzo czasu dla siebie co przeznaczam na leniuchowanie i gotowanko :)

bra zalazla Ci Lusia za skore ze ja w torbe spakowalas??:-D
 
Melia to ja też trzymam za nią kciuki. Ja kiedyś też miałam pieska i kota.Słodki widok jak spały razem i razem jadły. A psiak był później przyniesiony do domu niż kociak.
Salsera, żebyś wiedziała,że oni zawsze mają wyczucie czasu!!!
bra kociak przezabawny :):):)
 
pojechalismy do sklepu zeby kupic mi nowy telefon, bo stary sie sypie...ale wyszlo na to ze wyszlismy z tabletem dla niego...ja bym to w sumie nazwala telefono komputerem tak w skrocie :D
no i od przedwczoraj siedzi, oglada na tym rozne filmy dokumentalne - jakbysmy telewizora nie mieli :D
gra w rozne pierdoły, instaluje, dzwoni i nie wiem co tam jeszcze...
a moj telefon jak sie sypal tak sie sypie :-D

eh cholerka musze dzisiaj jechac kupic nowy stanik a tak mi sie nie chce z domu ruszac...no i moze cos dla dzidzi wypatrze, bo narazie mam 2bodziaki, skarpetki i smoczek :D
 
ehhh sylwia skąd ja to znam mo mąż jest taki samiuśki tylko wybiłam z głowy ostatnio tableta bo po jasną cholerę mu to !! powiedziałam masz laptopa to ci styknie a jak nie to oddawaj mi laptopa a ty bierz to ustrojstwo no i spasował ciekawe na jak długo :p
Meila - śliczne zwierzaki co do okna hmmm... to zupełnie jak u moich rodziców pies z kotem na oknie a ludzie jak patrzą z zewnątrz to mam ubaw po pachy ale dla nas to normalka
Bra - twoja kotka widać charakterna jest
 
Ja też dzisiaj byłam na badaniach i chyba jak mi pobierała krew to przebiła mi żyłę bo już mnie starsznie ręką boli i zrobił się siniak. Jutro wyniki, więc zobaczymy czy wszystko ok.
 
reklama
Hehe sylwia też bym chciała, żeby mój M czasem nie marudził :-) Ale i tak ja chyba bardziej marudna jestem. A mnie czeka w styczniu wybór nowego telefonu bo nam się umowy kończą i będzie szał, żeby coś wybrać fajnego.

No nie mogłam się zdecydować i powstrzymać, to pokażę wszystkie :)

1.jpg6.jpg8.jpg9.jpg4.jpg3.jpg7.jpg2.jpg

No i w koszu na zakupy sie wkleiło dwa razy i nie wiem co z tym teraz zrobić.
 

Załączniki

  • IMGP1331.jpg
    IMGP1331.jpg
    34,7 KB · Wyświetleń: 20
  • 5.jpg
    5.jpg
    33,6 KB · Wyświetleń: 21
Ostatnia edycja:
Do góry