reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
no tak jeszcze czego, malo tego ze ciuchy po 5 dych to co ja mam moze zwykla bluze za 80zl teraz kupic na miesiac czasu moze ona wystarczy...paranoja sory za wyrazenie, ale opodatkowac kur***wy i koscioly i zwroci sie pieciokrotnie dziura budzetowa, a wypowiedz tego komentatora pozostawiam bez komentarza. Wiecie co ja sie ostatnio pokusilam o zakupy w ciucholandzie, zawsze bylam przeciwna takimm "butikom" ale od kad kupilam tam cala reklamowke ciuszkow za 34zl w ptraktycznie nowym stanie ( w tym 2 pary dresow Nike ) to przekonuje sie coraz bardziej do nich. Po co wydawac, no chyba ze kogos stac to ok. tyle kasy na ubranka dla 3-miesiecznego malca skoro z tego zaraz wyrosnie? Gdybym przez caly rok miala takie zarobiki jak w wakacje to owszem pozwolilabym sobie na to, ale nie teraz...a co wy o takich sklepach myslicie?
 
Mandzejczuk moja kumpela też nie była za takimi sklepami a w ciąży zaczęła je odwiedzać i mówi,że ciuszków to do pół roku jej starczy:) Ja mam zamiar też trochę połazić i poszperać ale to dopiero po nowym roku.
 
A ja jednak preferuję allegro, choć mam swoje sprawdzone miejsca gdzie z pewnością zajrzę :) Jest kilka straganów u mnie na rynku gdzie można dostać świetne markowe ciuchy.
 
te ciuszki dla niemowląt w lumpeksach wyglądają jak nowe i kosztują dziesięciokrotnie mniej! Przecież taki maluch to pochodzi w tym 2-3 razy i wyrasta...można je dokładnie wyprać (czasem nawet wygotować) wyprasować i jest OK. Ja jestem ZA :-)

Ja liczę na jakieś darowizny lub pożyczki od koleżanek, które mają starsze dzieci :-) jesli u nas bedzie dziewczynka to moja koleżanka ma córeczkę, którą w maju urodziła i już obiecała mi ciuszki dla małej majóweczki :-)
 
No ja część to na pewno od siostry dostanę. Tylko jak faktycznie wyjdzie chłopak a ona ma dziewczynkę to trochę rzeczy odpadnie.
 
ja juz się wypowiadałam na temat ciuchów z lumpika..
bleee:-p;-)


dzisiaj mam takiego lenia..
mam chęć iść na spacer, ale nie mam chęci ani się malować ani ubierać...
yhhh idę sobie juz ,... bo smmęcę...
a nie wyjść w taką pogodę to żal...
będe później pappa
 
Witam Was moje drogie dziewczynki!
U nas też sypnęło sniegiem a więc jest biało i mały mrozik -2. Pogoda da się przezyć. Ale swoją droga to masakra taka pogoda na Wyspach i to tak prędko.
Kamcia to na pewno jelitówka, bo teraz na Wyspach podobno panuje. Trzymaj się kochana ...no cóż ja ogólnie też nie narzekam na tutejsza służbę zdrowia ale zdarzają się sytuacje, które wyprowadzają mnie z równowagi. Jednak i tak uważam, że jest o niebo lepiej niż w PL bo przynajmniej kobiety w ciązy mają pewne uprzywilejowania jak np lekarstwa za darmo czy inne tego typu. Tak jak dziewczyny piszecie o dopłatach za znieczulenia czy opłacaniu położnych ...mi to się w głowie nie mieści to ich zasrany (za przeproszeniem) obowiązek.
A jeśli cbhodzi o ceny to rzeczywiście jak zawitam do Pl i patzę na ceny to przerażenie mnie ogarnia. Na pewno przyznają mi dziewczyny z Wysp rację, że jednak ubranka dla dzieci sa stosunkowo tanie tutaj.
Jesli chodzi o zazdrośc to podzielam obawy niektórych z Was kochane ja tez obawiam się ataku zazdrości mojej małej pieszczoszki. Niby głaska brzuszek teraz i się cieszy ale czasem jak coś się rozmawia i jej się tłumaczy to zaczyna się denerwowac jak np mówię, bedziesz miała pokoik z dzidzią itp uffff masakra ale chyba każde dziecko musi przejśc etap zazdrości mniejszej lub większej.
Co do witamin to teraz biore tutejsze ale w wcześniej sprowadzałam z PL prenatal jesli dobrze pamiętam nazwę.
Miłego dzionka dziewczyny!
 
Kamcia to się nie maluj. Ja już nie pamiętam kiedy ostatnio się malowałam, a zawsze ze mnie taka tapeciara była:))
 
reklama
co do malowania to wiecie co teraz jak wychodze na zakupy lub spacer to mi się najzwyczajniej nie chce , ale jak gdzieś do ludzia się wychodzi że ma się posiedzieć dłużej i wogole to owszem cały arsenał wyciągam
 
Do góry