reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

O raju, to niezły szczeniaczek. Uwazaj na siebie podczas zabaw z nim.
Ta, prezenty to ciezka sprawa. zawsze mam z tym problem.

A ja w końcu moze dzisiaj dotre do ortodonty zdjac aparat. juz od roku jakos mi nie po drodze;)
 
reklama
sylwia_ no to witamy:) napędziłaś nam stracha kobieto:))
sylviontko a to się nic nie stanie,że masz rok aparat przenoszony?
 
moze to jakis niegrozny guzek? Lekarz nie badal ci piersi? Mnie moj gin tak wytarmosil, ze nie wiedzialam gdzie mam oczy podziac podczas badania....moja siostra kiedys miala takie bole, wyczula jakies zgrubienie ale u specjalisty okazalo sie, ze to nic groznego, ze to samo sie wchlania, tylko, ze ona byla wtedy nastolatka...ale moze dzwigalas cos i sobie nadwyrezylas?
 
Cześć laseczki :-)

Ja niestety znów przeziębiona. Katuję się sokiem malinowym i herbatą z cytryną. Mam nadzieję, że mi jak najszybciej przejdzie.
 
basiekkk no niestety taka pogoda, same wirusy w powietrzu:( Teraz dopóki mróz nie chwyci to będziemy chorowały. Trzymaj się ciepełko i wracaj do zdrówka.

Wyczytałam w jednej gazecie dla mam,że na przeziębienia dobry jest syrop dla kobiet w ciąży *spam*. Czy któraś z Was coś wie na jego temat?
 
Ostatnia edycja:
sylwia_ no to witamy:) napędziłaś nam stracha kobieto:))
sylviontko a to się nic nie stanie,że masz rok aparat przenoszony?

A co ma się stać?? Normalnie kontroluję co jakiś czas i jakby się coś działo nie tak, to od razu bym poleciała. Całe szczęście górę zdążyłam zdjąć z rok temu.

moze to jakis niegrozny guzek? Lekarz nie badal ci piersi? Mnie moj gin tak wytarmosil, ze nie wiedzialam gdzie mam oczy podziac podczas badania....moja siostra kiedys miala takie bole, wyczula jakies zgrubienie ale u specjalisty okazalo sie, ze to nic groznego, ze to samo sie wchlania, tylko, ze ona byla wtedy nastolatka...ale moze dzwigalas cos i sobie nadwyrezylas?
Niestety tym razem nie badał. Rok temu... a trzy lata temu usg. ale myślę, że ja swojego raka już miałam i wypędziłam i może akurat rak piersi mnie ominie, co nie znaczy, że nie badam się. Po urodzeniu dziecia i zaprzestaniu karmienia idę znowu na usg piersi.
A tak czytałam o guzkach pod pachą i może to jest od antyperspirantu, bo na pewno nie jest to węzeł chłonny, bo to boli, jak chwyce skórę pod pachą to jest zgrubienie i boli, co nie oznacza, że nie wybieram się do lekarza.

Już dzisiaj znowu małą awanturka. Ja nie wiem, kto jest bardziej w ciąży - ja czy ojciec moich dzieci. Ja do niego grzecznie a on do mnie z mordą... a później mówi, że to ja zaczynam się awanturować... ech, już na samym początku dnia mam spieprzony humor...
 
wiesz ja nie wiem co może się stać,nigdy nie nosiłam aparatu! Dlatego zapytałam. Sorry!!
ależ za co sorry ?? byłaś ciekawa zapytałaś, ja odpowiedziałam. Jak jeszcze nie miałąm aparatu też zadawałam wiele pytań, bo to takie dziwne, nosisz druty i zęby się prostują :) a w lutym minie 4 lata od mojej przygody z aparatem...
Gdyby nie jedna ciąża a teraz druga pewnie szybciej bym zdjęła
 
Witajcie dziewczyny. Ja mam dzis wolne i strasznie sie ciesze. Na dworzu zimno jak cholera nawet w Anglii zima sie robi na calego. Moja corcia marzy tylko o tym zeby wrocic ze szkoly i isc pod kolderke. Zmarzluch taki jak ja :)

Ja w ciazy czuje sie super. Nic mnie nie boli, wszystkie mdlosci minely, ale martwie sie czy z dzidzia wszytko ok, bo osatnio widzialam dzidzie na USG a polozna przychodzi w srode, ale po 8 tygodniach! Mam nadzieje, ze oslucha moj brzuszek i uslyszy bicie serduszka mojego malenstwa.
Dobrze, ze do srody dwa dni...
Pisalyscie o spaniu. Ja codziennie wstaje o 3.30, bo prace zaczynam o 4 rano. Wiec to cholernie wczesnie a weekend zamiast to odespac wstaje 6-7. Mozna zwariowac.
 
reklama
Do góry