reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

Alex współczuję Ci, bo wiem co to znaczy ból zęba... Spróbuj może położyć się do łóżka i przytulić poduszkę do tego zęba, może przyniesie ulgę choć troszkę...
 
reklama
Alex przytulam Cię mocno :-) Mam nadzieję, że już dziś będziesz miała tego zęba z głowy Kochana. Wiem jak to potwornie rozbija taki ból, tym bardziej jak trwa już tyle czasu. Może się na spacer wybierz, czas zleci, a i stuków sąsiadów nie będziesz słyszała.
 
Faudzioch - witamy wśród Majówek!
Żelka - ciąża zmieniła mnie w taką beksę, że oczywiście łezka też po policzku się potoczyła przy oglądaniu tego reportażu i zdjęć...
Aleks - współczuję:baffled:, może spacer Ci dobrze zrobi, u nas piękne słońce, chwile odpoczniesz od hałaśliwych sąsiadów;-)

A ja dziś wreszcie jestem wyspana i w dobrym humorze, ale M musiał sie przenieść spać do drugiego pokoju, bo przy moich częstych nocnych pobudkach, ostatnio ponowne zaśnięcie przy odłosach chrapania, sapania i pufania było dla mnie niewykonalne:no:
 
Alex wspolczuje, wiem co to znaczy taki bol zeba. Mnie w 5 miesiacu zlapal i myslałam ze umre. Byłam 3 razy u dentysty tez wkladala mi jakies lekarstwo ale nic nie pomoglo, probowalam na wszystkie sposoby, nawet suszonego gozdzika wkladalam w zeba (probowalas z tym?) Ale mi nie pomogl bo okazal sie stan zapalny a bez RTG nic nie mogli zrobic wiec musieli wyrwac i dopiero wtedy poczulam ulge bo tylu dniach meczarni. Wiec wspolczuje ci kochana, wytrzymaj jakos do 16
 
Ale jestem na siebie zła. Właśnie poszłam do kuch po coś do przekąszenia i znalazłam popcorn taki do mikrofali. No to sobie zrobiłam. Zadowolona wracam przed kompa, próbuję a on ma smak sera. Smakuje jak znoszona skarpetka :wściekła/y: A taką sobie chęć zrobiłam na ten popcorn....... No nic, idę umyć głowę.
 
Alex współczuje marnego dnia, połóż się, może spróbuj z goździkami- może pomogą.Albo chociaż okłady na bolącego zęba.

Co do reportażu, to jakoś nie mogę oglądać aż tak intymnych zdjęć, kogoś kogo nie znam..
Oczywiście maluszek piękny ale całość, czuje się jakbym zaglądała komuś przez okno do sypialni..
 
ViKamcia widzisz a ja kupowalam wszystkie na wzrost 62 i jak poodcinalam metki zeby niuni nie gryzły i przymierzylam wszystkie do siebie razem to okazalo się że jest w nich i tak taka robieżność rozmiarowa że 5 cm +/- też wejdzie.Zatem z dzicięcymi rozmiarami jeszcze gorzej niż dla dorosłych...
a w sumie to nie wiele mam tych ubranek, po kilka sztuk z modelu, stwierdzialam ze dokupię jak już będzie pociecha na świecie i pokazę swoje prawdziwe rozmiary:)
msi by rozbienosc bo od 0 do 3 msc dziecko przeciez rosnie.. sa te wieksze 0-3 i te mniejsze 0-3:-D
i zawsze trzeba u nas przynajmniej patrzec jeszcze na wage jaka jest na metce napisana:tak:
a tak swoja droga ja metek nie odcinalam..

martsa ja zakladam zawsze bodziaki na to albo pajacyk . albo bluzka i polspiochy i jak ewentualnie trzeba cos jeszcze to np bluza na to albo spodnie chyba ze zakladam spodniczke to wtedy zamiast polspiochow rajstopki i na to spodniczke badz spodnie:-p

faudzioch witaj mam nadzieje ze z nami zostaniesz na maju:-)

alex wiem co czujesz z bólem.. ja od stycznia jak tylko poszam wanie do dentysty to cay czas mnie ten záb boli...
znaczy nie caly czas ale co kilka dni przez kilka dni i tak na przemian.. jak juz sie decyduje ze pojde do dentysty to bol mija i tak na jakis czas.. a pozniej wraca..
zycze zeby ci szybko przeszlo


a mnie dzis brzuch pobollewa jak na okres.. no i do tego sie stawia strasznie.. juz od rana:dry:
oby szybko przeszlo..

aa i jestem mega happy bo znalazlam taniego kuriera na moja przesylke i zaplace o cale 40 euro mniej!! jak sie ciesze :-)
teraz bede sie zmywac powoli bo w bibliotece jestem..
no a o 14 bede miala kompa od sasiada wiec posiedze do wieczora
 
melia - nie przejmuj się popcornem..ja właśnie szamię całą paczkę precelków..a miałam tylko garstkę zjeść...a tu już dno widać. W sumie chyba trzeba wstać z łóżka...
Alex - ponoć rzucie goździka pomaga na ból zęba - ale sprawdzałam kiedyś i to niesmaczne jest...a jeśli masz ubytek to stary sposób od mojej przyjaciółki dentystki by przetrwać do wizyty zakleić guma do żucia, by uszczelnić i zablokować dopływ powietrza który podrażnia ząb.
 
reklama
Żelka, nie masz litości... Poryczałam się jak bóbr przy tych zdjęciach... Też już chciałabym mieć swojego bąbla przy sobie... Swoją drogą, chyba też się wzruszył, bo się przeciąga jak szalony:)
 
Do góry