reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Ja do rannych ptaszkow nie należę :) dopiero się zwlekam z łóżka :) i to tylko dlatego ze mąż o 10ma przerwę w pracy i sprawdza czy nie rodze :)
Witaj maju :)
Vani daj znać jaka decyzję podjęli.
Moja macica ćwiczy na maksa. Juz wczoraj miałam takie skurcze ze myślałam że padne z bólu. I po godz przeszły :(
 
reklama
Hej dziewczyny, a ja się nie wyspałam dziś poszłam spać o 1 bo wpadł do nas mąż koleżanki co wczoraj urodziła i szukał kompana do piwa , noto mój m przecież nie mógł mu odmówić bo tak się cieszył że drugi syn ale mówi ze jest grubo przerażony. ale mój m grzecznie tylko 2 piwka a kolega już się u nas dobił wisky i piwem. a przed 9 musiałam wstać i isc oddać mocz i krew. i chyba zrobie sobie kawe bo chodze do tyłu. a m mówi ze jedzie o hurtowni co są aktykuły dla niemowląt wiec mówie choć wszystko niby jest to i tak jade.ale to za co najmniej 2 godz, i ide się zebrać w sobie bo musze wstawić pranie, dobrze że m pozmywał rano naczynia. a na obiad miałam robić schab zapiekany w kapuście kiszonej ale namawiam m na kebaba bo przez 9 mc nie jadłam ani razu a mi się teraz zachciało. :-):-)
 
Ja tez mam grupe krwi O, niestety oddawac nie moge :/
Ja mialam porod wywolywany, dwa razy dostawalam oksy w kroplowce, bo za pierwszym sie nie udalo :( wiec cierpialam podwojnie :O problemy z karmieniem mialam, ale to raczej moja nerwica spowodowala to, ze mialam zanik pokarmu :(
 
No i przeszło :-( Tak dla przypomnienia bo mój post już daleko: jestem w 37tc przyjechałam do szpitala w sobotę ze skurczami co 5 minut, a dziś mnie do domu puszczają bo nie było postępu porodu a skurcze same przeszły. A ja już myślałam że przytulę maleństwo.
 
Hircia no pewnie dzidzia stwierdzila ze jeszcze poczeka w koncu ma czas. Szkoda tylko ze mamusie stresuje.

U mnie jakos spokoj i moze jeden skurcz cwiczebny dziennie sie zdarza a reszta to szpagaty i fikolki malej gdzie brzuch robi sie twardszy i tyle :-o

Ale pogrom dzisiaj u pediatry :-o mlodego zapisalam dopiero na wieczor bo wszedzie oblężenie. Sobie *spam* zapodalam i mam cicha nadzieję ze wystarczy.

Wlasnie czytam juz o tej oksytocynie m.in. na stronie rodzic po ludzku i jakos nie do konca byłam swiadoma jakie sa za i przeciw. Ale jak pomysle ze moj 2,5 godzinny porod bez oksy moglby trwać z 20 godzin to juz mi nie do śmiechu.
 
No Ewka co racja, to racja, oksy pomaga urodzic szybciej :)
Moj pierwszy porod z oksy trwal 7h i wszyscy byli zdziwieni, ze tak szybko :) dlatego mam nadzieje,ze drugi porod bedzie albo taki jak pierwszy albo nawet i lzejszy :D
 
reklama
Do góry