reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

reklama
Monika, ja nie pomogę w tym temacie.

Ewka, u Ciebie to syndrom wicia gniazda w pełnym rozkwicie. Dobrze, że Ci sił starcza. Bylebyś nie przesadziła.

Ja wczoraj wypisałem sobie ze Sroki polecane kremy, chusteczki etc. Zamówiłam też w aptece kilka rzeczy, linomag, sudocrem etc. Małego mam zamiar myć na początku wodą, a później dodawać mydło z Alepp. Dostałam namiar na preparat na odparzenia - tlenek cynku w sprayu - Nanozin. Podobno lepszy niż sudocrem. Szukałam wczoraj i chyba wycofano go z rynku :-(
Zaczęłam też prasować. Dzisiaj miałam 3 podejścia. Niestety długo nie wytrzymuję przy desce.

An82, my też jeszcze nie mamy imienia wybranego. Myślałam, że dzisiaj się nad tym pochylimy, ale coś dzień szybko zleciał.

Maagsiaa, pilnuj się i odpoczywaj.


Maluch mi też szaleje. Jeszcze miesiąc został do terminu. Brzuch trzyma się raczej wysoko.

Dobranoc :-)
 
mnie po wycieczce do ikei dalej nawalają plecy... zaraz mi krzyż rozerwie..... w dodatku dziś pełnia.... nam nadzieję że dziś się nie wysypię;-)
 
Monia a jakie jest pytanie bo jak cos to siostra pracuje w gopsie to moge z nia pogadac bo na biezaco w tematach od posilkow w szkole do alimentow i eksmisji jest ;-)
 
O Katska to chyba ten syndrom ;-) i cos przegielam bo leze teraz i nie chce mi sie pod prysznic nawet isc...

Mamy nowa komode dla malej ale smierdzi fabryka i chyba dam jej jeszcze chwile na wywietrzenie zanim cos do niej wloze.

Zaczynam czuc lekkiego stracha przed godzina zero... A myslalam ze skoro to drugie to sie nie bede denerwowac :-(
 
magsia ja miałam taką sytuację w październiku, podpisałam dokument o wypisie na żądanie, ale zapytałam najpierw lekarza, o ewentualną sytuację jak wrócę na drugi dzień, czy mnie przyjmie i powiedział, że tak, mają obowiązek mnie przyjąć, to chodzi o kasę, ale na pewno Cię przyjmą, także głowa do góry, odpoczywaj i nie stresuj się, sprawdzili, jest ok to najważniejsze;-)

dorex może masaż by pomógł??
 
reklama
Do góry