reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

reklama
Vani pozazdrościć też bym tak chciała. Ja od 2 dni cZuje się fatalnie. Męczą mnie bóle głowy chyba zatoki. W nocy spać nie mogę. A jak zasnelam o 5 rano i smacznie mi się spalo musiałam o 7 wstac bo jechalam robić wyniki morfologia itd. Cały dzień przysypialam chyba z 5 razy i po 20 min się budzilam. A teraz o czuje się padnieta ale znowu zasnąć nie mogę. Masakra. Podejrzewam że jak nad ranem zasne to pospie do 14 nastej dobrze że będę mogła sobie na to pozwolić. Mam tylko nadzieję że to dziwne przemeczenie nie zaszkodzi małej. Dziś między tymi moimi drzemkami próbowałam torbę do szpitala spakować ale nawet to mi nie wyszło jak juŻ wstane rozpakuje ja i będę próbować jeszcze raz oby mi się ciuszki nie pogniotly bo nie chcę mi się ich jeszcze raz pracować.
 
A co do tych przesądów to jest ich tyle że w naszym stanie brzuszkowym to tylko leżeć i nic nie robić bo strach. :-) choć ja jednym przestraszylam się. Jak kobiecie w ciazy na ciało prysnie tłuszcz np z patelni podczas skażenia nie może dotknąć tego miejsca ani przecierać bo dziecko w tym miejscu będzie miało znamię. A mi chyba w 15 tygodniu ciazy prysnał koło prawego oka i przetarlam odruchowo. Mąż na mnie nakrzyczal że dziecko oszpecilam. Później na usg cały czas patrzalam na buzke czy mała nic tam nie ma a jak na złość ona się tak układała że tej strony budki nie było widać. Mam nadzieję że się nie sprawdzi.
 
Co do zabobonów to ostatnio oglądałam jakiś program z doktorkiem chirurgii plastycznej i tam on się wypowiadał, że na to z jakimi ewentualnymi defektami się rodzimy nie ma nic wspólnego z zabobonami, po prostu czasami jest tak że rozwijające się małe ciałko już na samym początku ma "wygrane" błędną komórkę i to niczyja wina że niektórzy są wyjątkowi.
 
Hej.
Vani zaraz utuli mala. Super :)

A ja dzisiaj w nocy o malo nie plakalam przez biodra. Chyba co 15 min sie przekrecalam z okropnym bolem. Czasami bylo tak ze jak juz sie przekrecilam to nie mialam sily sie przykryc. Na szxzescie M czuwal i robil to za mnie... :(
 
monikamarcina, dorex bardzo Wam współczuje tych dolegliwości:/ ale jeszcze troszkę i wszystko minie;-)

U nas spokojnie, mała od paru dni daje się wyspać, tak się zastanawiam czy to cisza przed burzą czy się trochę uspokoiła:tak:
Badania od rana zrobione, czekamy na wyniki, a jutro wizyta. Dziś czeka nas okulista. Strach się bać.

Powodzenia na dzisiejszych wizytach!
 
reklama
Do góry